eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Střešní světlíky > Střešní světlíky bodové

Výrobek: Bodové světlíky VAN BOVEN >>

Všechny typy kopulových světlíků lze dodávat jako větrací. Větrací (otevírací) provedení obsahuje rámeček z pevného PVC profilu,

- na kterém je upevněna kopule, nerez panty a otevírací mechanismus. U kruhových světlíků se používají otevírací rámy z polyesteru.

Ruční větrání:

Otevírací mechanismus pro ruční otevírání je dodáván jako mosazná šroubovice se zdvihem 300mm, pro ovládání otevírání v různých výškách jsou dodávány nasazovací kliky v různých délkách (1,5-3m).

Elektrické větrání:

Otevírací mechanismus pro elektrické větrání je dodáván jako elektromotor včetně potřebných úchytů s různými zdvihy táhel a ovládací tlačítko, pro různé velikosti (hmotnosti světlíků se dodávají elektromotory o různých nosnostech.

Výstup na střechu:

Světlíky s ručním i elektrickým větráním lze snadno kombinovat s výstupem na střechu, ten je dodáván ve dvou variantách: varianta se dvěma řetízky, které zabraňují pádu kopule na střechu, nebo varianta se dvěma mechanickými písty. Obě varianty jsou dodávány s madlem pro snadné otevření a zavření výstupu a mechanismem pro odpojení šroubu nebo elektromotoru. Světlík lze rovněž dodat pouze jako výstup na střechu bez možnosti větrání, v tomto případě je světlík doplněn o mechanický zámek, který zajistí kopuli proti samočinnému otevření.


 
Další výrobky firmy :

sun-2-u
Pásové světlíky ALLUX - (systém VAN BOVEN)
Nezateplené pásové světlíky TOPALUX

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy