eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Střešní světlíky > Střešní světlíky pásové

Výrobek: Pásové světlíky ALLUX - (systém VAN BOVEN) >>

iníková konstrukce a ucelený systém profilů.

Pásové světlíky ALLUX lze dodat v několika obměnách zasklívacího materiálu - jedná se např.
o kvalitní akrylátové sklo (Plexiglas®), případně jeho tvrzená varianta (Perspex®) a dále o nový perspektivní zasklívací materiál polykarbonát (Macrolux®, Makrolon®, Daulux®), jehož velkou předností je vysoká odolnost proti rozbití, což oceníte zejména jako výbornou ochranu proti zlodějům a vandalismu. Veškerý tento zasklívací materiál lze dodat v provedení čirém, opálovém či kouřovém. A dále je možné zasklení jednoduché
či dvojité.

Ochrana proti UV-záření

Používáme polykárbonátové desky se speciální povrchovou úpravou proti UV-záření.
Tím je zabráněno nežádoucí diskoloraci vlivem UV-paprsků. Při působení vnějších vlivů neztrácí takto ošetřená polykarbonátová deska svou původní průsvitnost a odolnost proti rozbití.

Naše hliníkové profily - stále nové možnosti

Standardní pásové světlíky ALLUX dodáváme
v zasklení jednoduchém, nebo dvojitém. Ve standardním provedení se jedná o nebarvený hliník. Všechny profily mohou být ovšem dle Vašeho přání rovněž opatřeny (práškovou metodou) jakoukoliv barvou dle stupnice RAL. Konstrukce sestavená z našich hliníkových profilů je samostatná a lze ji namontovat na základnu z jakéhokoliv materiálu (dřevo, ocel, beton).


půlkruhový světlík

Maximální rozpětí standardních pásových světlíků je 9 m a standardní výška je 1/5 šířky. Nabízíme však rovněž konstrukce, kde výška obnáší 1/8 světlé šířky.
Náš systém hliníkových profilů uspokojí i další požadavky: tak lze např. dodat světlíky půlkruhové (tj. výška = 1/2 šířky), čtvrtkruhové (jedna strana světlíku je svislá) a světlíky sedlové.

Ventilační segmenty

Pásové světlíky ALLUX lze vybavit různými typy ventilačních segmentů.
Možností je mnoho: od jednoduchého ručního ovládání až k pokročilým elektrickým a pneumatickým otevíracím systémům, eventuálně v kombinaci s bezpečnostním systémem pro odvod tepla a kouře (RWA).


 
Další výrobky firmy :

sun-2-u
Nezateplené pásové světlíky TOPALUX
Bodové světlíky VAN BOVEN

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy