eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Krytiny kovové > Krytiny z hliníkového plechu

Výrobek: Falcované šindele PREFA >>

U falcovaných šindelů PREFA se spojuje tisíciletá osvědčená kosodélníková forma s pokrokovými vlastnostmi high-tech materiálu hliníku.

To činí falcované šindele PREFA perfektní krytinou pro objekty se staršími stavebními konstrukcemi, ale stejně dobře se hodí i na moderní stavby. Dva rozdílné typy krytí (na 1/3 nebo 2/3) a 10 standardních barev zajišťují krásné a harmonické střešní plochy. Nutnou jistotu zajišťuje zfalcování na všech stranách šindelů. Tato krytina se dá pokládat od 25° sklonu střechy na plné bednění.

Pokrývání falcovaných tašek, falcovaných šindelů, falcovaných šablon a odvodňovacích systémů se provádí v souladu se základními pravidly pro klempířské práce vydané Cechem klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.

PREFA Aluminiumprodukte s.r.o. poskytuje zákazníkovi na dobu 40-ti let od data pokládky záruku za jakost jí dodávaných materiálů PREFA - falcované tašky, falcované šindele, falcované šablony a Prefalz, a to proti zlomu, korozi a poškození v důsledku mrazu, za předpokladu přirozeného stárnutí střešní krytiny vlivem životního prostředí a správného položení střechy odbornou firmou, autorizovanou PREFOU.


 
Další výrobky firmy :

Falcované tašky PREFA
Falcované šablony PREFA
PREFALZ
Hranatý žlab PREFA
Nástřešní žlab (nadokapní žlab) - PREFA
Podokapní půlkulatý žlab - PREFA

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy