eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Krytiny kovové > Trapézové plechy

Výrobek: BORGA SUPER 40 >>

Borga Super 40 je velice odolný trapézový plech, který nachází mnohem širší uplatnění než většina s ním srovnatelných profilů.

Plech Super 40 se pokládá nejčastěji jako střešní krytina o vysoké únosnosti, ale dá se také s úspěchem použít na pokrývání fasád, čímž se docílí jejich zajímavého panoramatického vzhledu.

Plech Super 40 ve funkci střešní krytiny umožňuje i velké vzdálenosti mezi nosnými prvky krovu a uchovává si přitom pochůznost až do rozpětí 2 m.

Pokud je užit na menší rozpětí, může nést zatížení značně větší než profily podobné výšky a tloušťky.

Plech Super 40 skýtá možnosti širokého užití při pokrývání střech a fasád průmyslových budov, ale skvěle se též osvědčil jako krytina venkovských hospodářských staveb. Montáž je snadná a rychlá. Plechy se dodávají v objednaných délkách, aby se tak minimalizovaly materiálové ztráty při montáži.

Plechy Borga Super 40 jsou profilované z ocelových plechů válcovaných za studena a oboustranně žárově pozinkovaných podle Sendzimirovy metody (plošné pozinkování o hmotnosti 275 g/m2, EN 10147). Poté se plech opatří pasivační vrstvou a nanese se na něj základní barva a potom finální vrstva polyesteru nebo plastisolu. Výběr povlaku závisí na vnějších podmínkách daného místa. Disponujeme širokým výběrem standardních barev.


 
Další výrobky firmy :

BORGA ELEGANT
BORGA - BPD 18
BORGA ECONOMY
BORGA TR 45
BORGA TR 128

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy