eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Střešní fólie pro šikmé střechy > Střešní fólie a membrány vysoce difúzní

Výrobek: VĚTROTEX 100g/m2 PP >>

Kontaktní membrána pro nevětrané šikmé střechy.

Použití:

Pro skládané svislé obvodové pláště vč. použití jako větrozábrana. Větrotex 100g/m2PP je odlehčená membrána, která chrání podstřešní konstrukci a tepelnou izolaci před dešťovými srážkami, sněhem, prachem sazemi a větrem.Větrotex 100g/m2PP lze použít univerzálně, tedy jako kontaktní na tepelnou izolaci, tak i přímo na plný záklop (bednění).
Při aplikaci Větrotexu 100g/m2PP na záklop, je třeba dbát zvýšené opatrnosti při pohybu na střeše, aby nedošlo k protržení membrány. Z tohoto důvodu Větrotex 100g/m2PP upřednostňujeme používat přímo na krokve a tepelnou izolaci aplikovat až na kontakt s membránou. Využijeme tím plnou výšku krokve pro zateplení střešního pláště a tím zamezíme úniku tepla z interiéru. Nízká hmotnost role (7,5kg) umožňuje snadnou manipulaci a rychlou montáž. Pro ochranu Větrotexu 100g/m2PP před poškozením při montáži šindelových krytin doporučujeme aplikovat ochranou vrstvu z námi dodávaného textilního rouna TIREX 150g/m2.

Způsob pokládání:

Větrotex 100g/m2PP aplikujeme stranou membrány směřující k dutince role, k interiéru objektu. Pokládku začínáme u okapu a dále postupujeme ke hřebeni střechy. Jednotlivé pásy přibíjíme hřeby s plochou hlavou nebo sponami, pomocí mechanické sešívačky. Při aplikaci přímo na tepelnou izolaci zajistíme fólii kontralatěmi. U impregnovanáho podkladu provádíme montáž až po úplném zaschnutí. Před zakrytím střešní krytinou může být Větrotex 100g/m2PP vystaven UV záření max. 3 týdny. Střecha musí obsahovat ventilační prvky ve střešní krytině. Při aplikaci na bednění a zároven při přímém dotyku se střešní krytinou musíme dodržet 2cm ventilační vzduchovou mezeru pod bedněním.


 
Další výrobky firmy :

PEGASIZOL 135g/m2 PP
EUROWEEK 200g/m2 PP
EUROWEEK 135g/m2 PP
FORST STX 60g/m2 PP
TIREX 150g/m2
SVITAPFOL 140g/m2 PP samozhášivý
SVITAPFOL 110g/m2 PP samozhášivý
SVITAPFOL 110g/m2 PP hořlavý
SVITAPFOL 90g/m2 PT hořlavý
SVITAPFOL AL 120g/m2 PT

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy