eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Střešní fólie pro šikmé střechy > Střešní fólie a membrány vysoce difúzní

Výrobek: PEGASIZOL 135g/m2 PP >>

Kontaktní superdifuzní membrána pro nevětrané a bedněné šikmé střechy

Použití:

Pegasizol 135g/m2PP je vícevrstvý materiál s vysokou poropropustností, který umožňuje odvětrání vodních par z podstřešních prostor. Je určen k ochraně podstřešních konstrukcí, podstřešních izolací před prachem, sazemi, dešťovými srážkami, nebo sněhem a před větrem. Je velmi odolný proti protržení a jeho hrubý povrch umožňuje montážníkům pohyb na šikmé střeše. Předností membrány Pegasizol 135g/m2PP je její univerzálnost v použití jak na přímé podbití, tak na tepelnou izolaci i přes krokve.
Pegasizol 135g/m2PP doporučujeme pro skládané krytiny:
Betonové - KB BLOK, KM BETA,BRAMAC a BESK.
Pálené - J.MEINDL, JIRČANY, HRANICE atp.
Včetně břidlicových a šindelových krytin.
Při aplikaci Pegasizolu 135g/m2PP pod asfaltové šindelové krytiny doporučujeme aplikovat mezi krytinu a membránu Pegasizol 135g/m2PP, textilní rouno Tirex 150g/m2, které zvýší odolnost paropropustné membrány vůči poškození a tím zvýší životnost střešního pláště.

Způsob pokládání:

Pegasizol 135g/m2PP aplikujeme horizontálně bílou stranou do interiéru objektu. Pokládku začínáme u okapu a dále postupujeme ke hřebeni střechy. Jednotlivé pásy přibíjíme hřeby s plochou hlavou nebo sponami, pomocí mechanické sešívačky. Při montáži je nutné dodržet vertikální i horizontální přesah min. 10-15cm v závislosti na sklonu střechy.V oblasti hřebene střech je nutné zachovat větrací mezeru min.5cm.Při aplikaci přímo na tepelnou izolaci zajistíme fólii kontralatěmi. U impregnovanáho podkladu provádíme montáž až po jeho úplném zaschnutí. Před zakrytím střešní krytinou může být Pegasizol 135g/m2PP vystaven UV záření max. 4 měsíce.Střecha musí obsahovat ventilační prvky ve střešní krytině. Při aplikaci na bednění a zároven při přímém dotyku se střešní krytinou musíme dodržet 2cm ventilační vzduchovou mezeru pod bedněním.


 
Další výrobky firmy :

EUROWEEK 200g/m2 PP
EUROWEEK 135g/m2 PP
FORST STX 60g/m2 PP
VĚTROTEX 100g/m2 PP
TIREX 150g/m2
SVITAPFOL 140g/m2 PP samozhášivý
SVITAPFOL 110g/m2 PP samozhášivý
SVITAPFOL 110g/m2 PP hořlavý
SVITAPFOL 90g/m2 PT hořlavý
SVITAPFOL AL 120g/m2 PT

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy