eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Výlezová okna > Výlezová okna

Výrobek: FAKRO FWP-R >>

Termoizolační střešní výlez.

Střešní výlez FWS umožňuje výstup na střechu za účelem provedení údržbových prací. Je výklopné konstrukce s průsvitným plastovým poklopem, který se otevírá nahoru a umožňuje jednoduchý a bezpečný výstup na střechu.

Současně umožňuje větší prosvětlení nezateplených půdních prostor pro které je určen. Materiál ze kterého je výlez vyroben je odolný vůči atmosférickým vlivům např. krupobití a UV záření.
Vzhledem k nízkým termoizolačním vlastnostem je střešní výlez určen pouze do nevytápěných prostor.
Těsnící lemování je neoddělitelnou součástí střešního výlezu. Umožňuje snadné spojení výlezu s plochou střešní krytinou (typ WSS), vlnitou (typ WSZ) a vysokoprofilovanou (typ WSH).
Způsob otevíraní střešního výlezu:
Kovový úchyt střešního výlezu umožňuje buď úplné uzavření, nebo zablokování výklopu ve dvou polohách pootevření, umožňujících pro­větrávání místnosti. Výlez o rozměru 54 x 75 je vybaven jedním úchytem a výlez o rozměru 86 x 86 dvěma úchyty.

Okno vylezové termoizolační FWP je okno výklopné konstrukce.
Spojuje přednosti střešního okna a kominického výlezu.
Velký světlý rozměr výlezového okna umožňuje jednoduchý a bezpečný výstup na střechu. Díky použití bezpečnostních termoizolačních skel je okno možno používat do všech místnosti (obytné místnosti, koupelny, kanceláře a pod.).
Vnitřní rozměry křídla jsou totožné s rozměry standardních kyvných oken a proto můžeme používat všechny vnitřní doplňky např. (rolety, žaluzie, plisované rolety a pod.). Okno se vyrábí v provedení s otvíráním na pravou FWP-R, nebo FWP-L stranu (při pohledu z vnějšku)
K oknům výlezovým termoizolačním jsou přizpůsobena speciální těsnící lemování typu ESW, ELW, EZW, EHW. Výlezová okna mohou být použita do sestav vedle sebe s kyvnými střešními okny.


logo

FAKRO SHOP
 
Další výrobky firmy FAKRO SHOP :

FAKRO LWK-270
FAKRO LWS-270
FAKRO LSF-300
FAKRO STANDARD FTS
FAKRO PLUS FTP-V
FAKRO PLUS FTP-W
FAKRO FPP preSelect®
FAKRO FWP-L

FAKRO FWP-R - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy