eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Barvy a laky > Barvy a laky

Výrobek: ETERNAL antikor special >>

vodou ředitelná nátěrová hmota pro základní i vrchní nátěry kovových podkladů se zvýšenou korozní odolností a s dlouhou životností na povětrnosti

Oblast použití:
ETERNAL antikor special je určen k ochraně kovových konstrukcí, vnějších plášťů nádrží, plechů, trubek apod. proti korozi v případech, kdy je vyžadována střední korozní odolnost. Může být použit jako vysoce odolný základní i jako vrchní nátěr.

Zpracování:
ETERNAL antikor special se nanáší v 1 - 2 vrstvách na dobře očištěný kovový podklad zbavený veškerých nepřilnavých starých nátěrů a korozních zplodin (rotačním ocelovým kartáčem) a odmaštěný (roztokem saponátu). Teplota podkladu i prostředí musí být nejméně 10°C. Barvu je nutno nanášet bezprostředně po očištění podkladu. Doba mezi jednotlivými nátěry je 5 hod. při 20°C.

Nátěry ocelových podkladů je třeba provádět v suchém prostředí. Za chladného počasí je vhodné provést nejprve jeden velmi tenký nátěr tak, aby rychle zaschl. Zaschlý základní nátěr je nutné přetřít (1 - 2 vrstvy) vrchní nátěrovou hmotou např. ETERNAL mat akrylátový.

Pro vrchní nátěr je možné použít rovněž ETERNAL antikor special. V tomto případě se nanáší nejméně ve 2 - 3 vrstvách, s přestávkou 4 hodiny při 20°C.

ETERNAL antikor special je vhodný pro zpracování stříkáním a máčením při průmyslových aplikacích jako např. při výrobě a ochraně ocelových konstrukcí, nádrží, profilů, litinových výrobků, strojních součástek a zařízení. Je schválený pro jednovrstvé nátěry při výrobě a opravách železničních kolejových vozidel.

Spotřeba:
0,125 - 0,16 kg/m² (1 vrstva)


 
Další výrobky firmy :

SANAKRYL TOP
SANAKRYL UV
ETERNAL mat akrylátový
FORTE BAK
ETERNAL antikor akrylátový
ETERNAL antikor alkydový
ETERNAL na radiátory
ETERNAL na dřevo napouštědlo
ETERNAL na dřevo základní
ETERNAL PUR lak
ETERNAL lazura silnovrstvá
ETERNAL lazura tenkovrstvá
ETERNAL PUR lak
ETERNAL IN stop
ETERNAL IN
ETERNAL IN plus
ETERNAL na střechy
SANAKRYL TOP
SANAKRYL UV
FORTISOL
IZOETRIN
SANATHERM O akrylátová omítkovina
SANATHERM O silikonová omítkovina
FORTE penetral

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy