eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Prosvětlovací desky a pásy > Prosvětlovací desky a pásy
Výrobky > Krytiny plastové > Krytiny plastové
Výrobky > Prosvětlovací střešní systémy > Prosvětlovací střešní systémy

Výrobek: POLYDAR >>

polykarbonátová dutinková deska

Polykarbonátové desky Polydar jsou určeny pro tyto účely:
Zastřešení a stěny skleníků, zimních zahrad, bazénů, atrií, verand, zastřešení a stěny zahradních staveb (pergol, automobilových stání), zastřešení sportovišť (stadiony, bazény), obloukové i rovné zastřešení staveb a výrobních hal, snížené podhledy, prosvětlené podhledy, obloukové i rovné přístřešky (zastávky MHD), průchody, vstupní přístřešky, spojovací chodby, schodiště, různé přepážky a zábrany, zastřešení teras a verand, výplně zábradlí, balkónů, otvorové výplně (okna), výplně dveří, zasklení a rekonstrukce kolmých stěn, vnitřní příčky a předěly místností, druhé zasklení k existujícím skleněným plochám, reklamní tabule a poutače, výstavnické objekty, sluneční kolektory.

Polykarbonát použitý pro výrobu desek POLYDAR svými vlastnostmi zajišťuje jejich nízkou hmotnost, vysokou pevnost a odolnost proti úderu a zároveň vysokou prostupnost světla. Desky POLYDAR mohou být díky svým vlastnostem použity jako zvuková nebo tepelná izolace.

Polykarbonátové desky POLYDAR jsou vyráběny vytlačováním za tepla, ve tvaru jednolitých desek o dvou vrstvách, mezi kterými jsou kolmé příčky tvořící vzduchové komory po celé délce desky. Polykarbonátové desky POLYDAR jsou při výrobě opatřeny koextrudovanou ochrannou vrstvou, která zabraňuje pronikání UV záření. Desky jsou nabízeny v několika barevných odstínech (čirá, bílá, modrá, a hnědá). Pro přepravu, skladování a manipulaci jsou desky opatřeny ochrannými foliemi z obou stran, které se odstraňují až po konečném umístění.


Katalogový list >>


 

 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy