eStřechy.cz   -   výrobky
Výrobky > Komínové hlavy a stříšky > Komínové hlavy a stříšky

Výrobek: Komínový systém TechnoStar 3000 >>

Nerezové dvouplášťové komínové nástavce systému TechnoStar 3000 se používají pro prodloužení klasických komínů Schiedel zejména komínového systému Schiedel UNI*** PLUS.

Účelem je dosažení potřebné účinné výšky komína. Osazují se na stávající zděné komíny. Skladba příslušenství umožňuje nastavování komínů jak pod rovinou, tak i nad rovinou střechy.

Použití:

Komínové nástavce se používají pro vyřešení problémů komínů, které jsou umístěny u obvodových zdí (daleko od hřebenu střechy nebo blízko vyšších objektů), u nízkých objektů, kde komín musí mít vzhledem k použitému spotřebiči určitou účinnou výšku, výrazně převyšující objekt. Kombinace univerzálního keramického komína s mimořádně dlouhou životností, uvnitř budovy, a subtilního třívrstvého nerezového nástavce nad střechou je ideálním řešením.

Nástavce TechnoStar 3000 jsou vhodné pro odvod spalin všech topných médií ze všech typů spotřebičů. Jsou odolné vůči vlhkosti, což umožňuje suchý i mokrý provoz spotřebičů. Použití je možné jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích.
Třívrstvý nerezový komínový nástavec je určen pro prodlužování - nastavování komínů UNI*** PLUS(dříve SIH-UNI):
- končí-li komín UNI*** PLUS pod úrovní střechy
- končí-li komín UNI*** PLUS nad úrovní střechy a je obezděn nebo opláštěn.

Nástavec je také vhodný u obezdívaného komína, je-li komín nad střechou delší než 4 m (max. únosnost krakorcové desky) nebo také u komínů s pláštěm z vláknitého betonu.

Výhody:

kvalitní materiál
použitelný pro všechny typy spotřebičů
jednoduché konstrukční řešení
rychlý a jednoduchý návrh i montáž
nízká hmotnost prvků
vysoká stabilita systému
bohaté příslušenství

Sortiment:

Komínové nástavce jsou dodávány v průměrech od 130 do 800 mm, v sestavách pro výšky od cca 70 do 250 cm. Sestavy obsahují vždy všechny prvky, které jsou třeba pro montáž nástavců.
Komínové nástavce jsou součástí univerzálního komínového systému TechnoStar 3000 a jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako celý systém. Tloušťka stěny vnitřní vložky je 0,5 mm a tloušťka stěny vnějšího nosného pláště 0,6 mm. Výplň mezi stěnami je tvořena vysoce kvalitní izolací o tloušťce 25 mm nebo 25 mm.


logo

Schiedel - Komínové systémy
 
Další výrobky firmy Schiedel - Komínové systémy:

Komínový systém UNI*** PLUS
Komínový systém AVANT PRIMO
Komínový systém ABSOLUT
Komínový systém KOMBI
Komínový systém MULTI

Komínový systém TechnoStar 3000 - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy