eStřechy.cz   -   poptávky

Poptávka: Provedení výměny krytiny střechy

Vše   Šimé střechy  Ploché střechy  Půdní vestavby

smazatsmazat

Vloženo: 28. 4. 2010 Lokalita: Pardubický

Dobrý den,

poptávám komplexní dodávku výměny střešní krytiny RD s přístavbou.

Rozsah prací je následující:
Demontáž a likvidace původní eternitové krytiny včetně klempířských konstrukcí, provedení pojistné hydroizolace, provedení laťování, montáž nové krytiny včetně klempířských prvků.

Současný krov je opatřen prkenným bedněním, které zůstane zachováno. Eternitová krytina bude zlikvidována a odvezena na skládku. Nová krytina by měla být v břidlicově černé barvě. Nad částí RD bude keramická glazovaná krytina a nad zbývajícími částmi (stodola a garáž), kde nemá krov dostatečnou únosnost, bude hliníková skládaná krytina (imitace taškových krytin) s povrchovou úpravou (polyester). Výběr krytiny nechávám ve vaší kompetenci, ovšem obě krytiny požaduji sladit tak, aby barva a tvar byly co možno nejvíce stejnorodé. Oplechování úžlabí a ostatních prvků by mělo být provedeno z měděného plechu, případně u hliníkové krytiny může být zvolena jiná náhradní varianta. Dále se počítá s možnou výměnou střešních výlezů a úpravou oplechování střešního okna, které je nyní v eternitové krytině.

Místo realizace je Tisovec (Otáňka) cca 5 km od Skutče, 10 km od Hlinska. Termín realizace je předpokládán na léto 2010. Do přílohy přikládám schéma střechy s přibližnými rozměry a fotodokumentaci.

Děkuji za zpracování předběžné nabídky s běžnými náležitostmi jako: představení firmy – reference, počet vlastních pracovníků,…, návrh typu krytiny, záruční doby, předpokládaný možný termín nástupu a odhad časové náročnosti provedení díla a samozřejmě předběžný položkový rozpočet prací s rozdělením na montáž a materiál.

S pozdravem

Jaroslav Novák
+420 723 275 057

kontaktZískat kontakt na poptávajícího

Vložená poptávka "Provedení výměny krytiny střechy" byla odeslána registrovaným firmám v katalogu firem eStřechy.cz


Provedení výměny krytiny střechy (č. 4116) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy