eStřechy.cz   -   informační portál o střechách
 

Střešní okna

  pridat  přidat příspěvek Nová generace střešních oken VELUX   Nová generace střešních oken VELUX
Novinky ve výrobním sortimentu střešních oken VELUX nové generace. Nová řada střešních oken generace VELUX V22, lemování, rolet a ovládání.
 
Typový štítek střešních oken ROTO   Typový štítek střešních oken ROTO
Typový - výrobní štítek střešního okna ROTO s typovým označením, na kterém jsou uvedeny všechny důležité údaje o střešním oknu ROTO.
 
Rolety a žaluzie VELUX - správný výběr   Rolety a žaluzie VELUX - správný výběr
Správný výběr rolet a žaluzií pro střešní okna VELUX, popis barevných dekorů rolet, charakteristika rolet VELUX a velikost střešního okna VELUX.
 
FAKRO střešní okna   FAKRO střešní okna
Střešní okna, výlezy a příslušenství FAKRO. Střešní okna výklopná, kyvná, panoramatická. Doplňky pro střešní okna FAKRO a ovládací prvky.
 
Správný výběr střešních oken   Správný výběr střešních oken
Výběr kvalitního střešního okna z kvalitního materiálu, funkčnosti a spolehlivosti. Výběr střešního okna s ohledem na technické parametry, servis a systém doplňků.
 
Bezpečnostní zasklení VELUX   Bezpečnostní zasklení VELUX
Bezpečnostní a úsporné zasklení --73 pro střešní okna VELUX. Bezpečnostní zasklení - dvojsklo je tvořeno dvěma tabulemi, které jsou uprostřed spojeny.
 
Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX   Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX
K prosvětlení útulných podkroví se nejčastěji využívají střešní okna. Pokud jsou osazena ve správně výšce, poskytují svým uživatelům optimální výhled do okolí a přinášejí ideální úroveň přirozeného denního světla v místnosti.
 
Střešní okna VELUX   Střešní okna VELUX
Celý systém střešních oken VELUX se skládá z komponentů. Kyvná a výkllopná střešní okna VELUX. Střešní výlezy VELUX, balkon, terasa a světlíky.
 
Odvětrání podkroví střešními okny   Odvětrání podkroví střešními okny
Odvětrání podkroví střešními okny v důsledku tepelných ztrát se často přehlíží nutnost větrání. Izolovaný dům a jeho přirozená ventilace pomocí odvětrání podkroví střešními okny.
 
Výběr velikosti střešního okna   Výběr velikosti střešního okna
Správný výběr a umístění střešního okna v půdní vestavbě. Výběr střešního okna z hlediska výhledu, prosvětlení podkroví a snadné údržby.
 
Kondenzace střešních oken   Kondenzace střešních oken
Kondenzace je mlhovité srážení kapiček vody na skle střešního okna. Vznik kondenzace na sklech střešního okna a kondenzace na vnější části rámu.
 
Prosvětlení podkroví střešními okny   Prosvětlení podkroví střešními okny
Prosvětlení podkroví střešními okny VELUX. Při požadavku na optimální prosvětlení podkroví střešními okny, počtem oken a jejich umístěním.
 
Montáž střešních oken   Montáž střešních oken
Pro montáž je šířka vybraného střešního okna většinou dána vzdáleností mezi krokvemi. Montáž střešního okna a tesařská výměna laťování šikmé střechy.
 
Ošetření střešních oken VELUX   Ošetření střešních oken VELUX
Návod k ošetření a údržbě dřevěných částí střešních oken VELUX. Průběžné ošetření střešního okna VELUX, které je vyrobeno z borovicového dřeva.
 
Slovník stavebních výrazů   Slovník stavebních výrazů
Teplá střecha - ploché střechy jsou obecně zhotoveny jako teplé střechy (neodvětrávané, jednoplášťové střechy). Na rozdíl od studené střechy...
 

Střešní okna - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy