eStřechy.cz   -   informační portál o střechách
 

Tepelné izolace

  pridat  přidat příspěvek Lněná tepelná izolace NATURIZOL   Lněná tepelná izolace NATURIZOL
Přírodní lněná tepelně izolační vata NATURIZOL s výbornými akustickými vlastnostmi. Lněná vata NATURIZOL s vysokou tepelnou akumulací.
 
Izolace URSA   Izolace URSA
Systém izolace střešního pláště s nadkrokevními námětky z extrudovaného polystyrenu URSA. Novinky v sortimentu URSA - tepelné izolace.
 
PIR izolace IKO Enertherm   PIR izolace IKO Enertherm
PIR izolace IKO Enertherm), které zajistí dokonalé zateplení, při minimálním „ukradení“ místa z prostorů nad hlavou.
 
Nadkrokevní izolace IKO   Nadkrokevní izolace IKO
Nadkrokevní PIR izolace Iko Enertherm dosahuje vynikajících tepelně-izolačních vlastností. PIR izolace IKO Enertherm jako zateplení půdních vestaveb a podkroví.
 
Požární izolace Monrock MAX E   Požární izolace Monrock MAX E
Kvalitní izolace Monrock MAX E pro ploché střechy splňuje podmínky pro tepelnou ochranu budov. Požární izolaceí zajišťují dlouhou životnost objektů s minimálními dopady na životní prostředí a maximální úsporou energie.
 
Rockwool Frontrock MAX E   Rockwool Frontrock MAX E
Vysoká kvalita zateplení fasád s izolací Rockwool Frontrock MAX E. Kvalitní zateplení fasády pomocí izolace Rockwool Frontrock MAX E hraje při snižování energetické náročnosti budov klíčovou roli.
 
Isover TWINNER   Isover TWINNER
Nová generace tepelných izolantů pro zateplovací systémy Isover TWINNER. Tepelná izolace Isover TWINNER je izolační deska z minerální vaty a šedého expandovaného polystyrénu.
 
Požadavky na zateplení ploché střechy   Požadavky na zateplení ploché střechy
Požadavky na navrhování plochých střech řeší ČSN. Požadavky zateplení plochých střech atmosférických vlivů a podílející se na zabezpečení požadovaného stavu v podstřeší.
 
Tloušťky izolace plochých střech   Tloušťky izolace plochých střech
Tepelnou ochranou budov se zabývá česká norma ČSN 73 05 40-2. Ta uvádí pro jednotlivé konstrukce požadované a doporučené hodnoty tepelných odporů R.
 
Frézovaná lamela Fasrock L   Frézovaná lamela Fasrock L
Frézovaná lamela Fasrock L pro zateplení stropů nad sklepními prostory nebo nad terénem. Frézovaná lamela Fasrock L pro kvalitní tepelnou, tak zvukovou i protipožární izolaci.
 
Protipožární systém BETA-ROCK   Protipožární systém BETA-ROCK
Protipožární systém Rockwool BETA-ROCK pro zateplení železobetonové konstrukce stropů nad suterénem. Protipožární systém BETA-ROCK zajistí jejich dostatečnou protipožární ochranu.
 
Kamenná vlna Rockwool   Kamenná vlna Rockwool
Úvaha o možných úsporách za vytápění formou izolace kamenné vlny Rockwool. Kvalitně provedená izolace kamennou vlnou Rockwool pro střechy a fasády.
 
Izolace nad krokvemi   Izolace nad krokvemi
Tepelná izolace nad krokvemi je velmi elegantní způsob zateplení šikmé střechy. Zvolený způsob izolace nad krokvemi minimalizuje možnost vzniku tepelných mostů.
 
Izolace mezi krokvemi   Izolace mezi krokvemi
Tepelné izolace mezi krokvemi při realizaci a provozu zatepleného podkroví. Ochrana tepelné izolace mezi krokvemi z hlediska kondenzování vodních par.
 
Zateplení střechy mezi a pod krokvemi   Zateplení střechy mezi a pod krokvemi
Zateplením šikmé strechy mezi a pod krokvemi mužeme výrazne snížit své úcty za energie. Zateplení střechy mezi a pod krokvemi získáme podkrovní prostory pro bydlení.
 
Návrh tloušťek tepelných izolací   Návrh tloušťek tepelných izolací
Návrh tloušťek tepelných izolací pro zateplené střešní konstrukce s různými tloušťkami tepelné izolace. Doporučené hodnoty tepelných odporů tloušťek tepelných izolací.
 
Tepelné izolace v šikmé střeše   Tepelné izolace v šikmé střeše
Kvalitní zateplení pomocí tepelné izolace v šikmé střeše v obytném podkroví. Izolační materiály v šikmé střeše pro zateplení interiéru.
 
Způsoby a postupy izolace příček   Způsoby a postupy izolace příček
Provádění příček tepelných, zvukových a protipožárních izolací příček. Tepelná izolace montovaných příček a předsazených stěn minerální vatou Isover.
 
Integrovaná izolace s těžkou skládanou krytinou   Integrovaná izolace s těžkou skládanou krytinou
Integrovaná izolace šikmých střech s těžkou skládanou krytinou. Princip zateplení obytných půdních prostor. Definice integrované izolace šikmých střech se skládanou těžkou krytinou. Větrat nebo nevětrat podstřeší ?
 
Integrovaná izolace vně krovu šikmých střech   Integrovaná izolace vně krovu šikmých střech
Integrovaná izolace vně krovu šikmých střech - snadná náprava hrubých chyb ve skladbě střechy. Obytné podkroví pod šikmou střechou bezpodmínečně vyžaduje vyloučit všechny vlivy, které mohou způsobit poruchy.
 
Tepelné izolace KNAUF INSULATION   Tepelné izolace KNAUF INSULATION
Nejvhodnější tepelné izolace KNAUF INSULATION do šikmých střech. Tepelné izolace KNAUF INSULATION minerální vláknité izolace ze skelných vláken.
 
Úspora nákladů - tepelné izolace   Úspora nákladů - tepelné izolace
Chytrou investicí do zateplení získáte úsporu nákladů až 30 000 Kč ročně za vytápění. Tepelné izolace hrají v celém procesu významnou roli - kvalitním zateplením lze dosáhnout úspor nákladů za energie.
 
Slovník stavebních výrazů   Slovník stavebních výrazů
Teplá střecha - ploché střechy jsou obecně zhotoveny jako teplé střechy (neodvětrávané, jednoplášťové střechy). Na rozdíl od studené střechy...
 

Tepelné izolace - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy