eStřechy.cz   -   informační portál o střechách
 

Půdní vestavby

  pridat  přidat příspěvek Sádrokarton   Sádrokarton
Sádrokarton umožňuje levně, rychle a kvalitně měnit prostory v interiéru. Sádrokarton je lehký a tak je možné použít ho i tam, kde by klasické zdící materiály.
 
Statika a její vliv na vestavěný půdní prostor   Statika a její vliv na vestavěný půdní prostor
Základem nosné soustavy střešního pláště u šikmých střech byla, až do posledních let, dřevěná konstrukce, skládající se z dílčích dřevěných profilů. Statika a její vliv na vestavěný půdní prostor.
 
Vady střech a půdní prostor   Vady střech a půdní prostor
Při záměru využití půdního prostoru, v rámci občanské bytové výstavby, dochází k mnoha závažným chybám, které mají za následek vady a poruchy střech.
 
Projektování půdních staveb z hlediska statiky   Projektování půdních staveb z hlediska statiky
Při projektování půdních vestaveb je nutno vždy v první řadě zohlednit hledisko statiky. Návrh zesílení stropu půdní vestavby na základě důkladného průzkumu.
 
Odvětrání podkroví střešními okny   Odvětrání podkroví střešními okny
Odvětrání podkroví střešními okny v důsledku tepelných ztrát se často přehlíží nutnost větrání. Izolovaný dům a jeho přirozená ventilace pomocí odvětrání podkroví střešními okny.
 
Akustika šikmých střech při realizaci podkroví   Akustika šikmých střech při realizaci podkroví
Při realizaci podkroví je kromě tepelněizolačních vlastností velmi důležitá akustika - útlum vnějšího hluku, který proniká do podkroví. Akustika tepelné izolace při realizaci podkroví.
 
Prosvětlení podkroví střešními okny   Prosvětlení podkroví střešními okny
Prosvětlení podkroví střešními okny VELUX. Při požadavku na optimální prosvětlení podkroví střešními okny, počtem oken a jejich umístěním.
 
Slovník stavebních výrazů   Slovník stavebních výrazů
Teplá střecha - ploché střechy jsou obecně zhotoveny jako teplé střechy (neodvětrávané, jednoplášťové střechy). Na rozdíl od studené střechy...
 

Půdní vestavby - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy