eStřechy.cz   -   informační portál o střechách
 

Střešní krytiny

  pridat  přidat příspěvek Termoizolační střešní krytina   Termoizolační střešní krytina
Termoizolační střešní taška je krytina nové generace s patentovou ochranou v rámci EU. Je vyrobena z granulovaného polyetylenu, křemičitého písku, speciálního pojiva a barevných pigmentů s vysokou UV odolností, jež dodávají krytině finální barevný tón.
 
Plechová střešní krytina MAXIDEK   Plechová střešní krytina MAXIDEK
MAXIDEK je velkoformátová profilovaná plechová střešní krytina. Střechy MAXIDEK jsou určeny pro zastřešení obytných, občanských i průmyslových staveb.
 
Jak ušetřit za novou střechu   Jak ušetřit za novou střechu
Cena střechy není dána pouze cenou za 1 m2 základní krytiny. Existuje mnoho způsobů, jak snížit náklady při rekonstrukci či stavbě nové střechy. Jak ale ušetřit a přitom neslevit z nároků na kvalitu?
 
Plechové krytiny SATJAM   Plechové krytiny SATJAM
Široký výběr plechových střešních krytin SATJAM a trapézových plechů. Lehké střešní krytiny SATJAM se vyrábí z vysoce kvalitního plechu.
 
Pálené tašky   Pálené tašky
Přednosti pálené tašky TONDACH, velkoformátové a maloformátové keramické tašky TONDACH, glazury a engoby přírodních pálených tašek.
 
Bitumenové šindele - montáž   Bitumenové šindele - montáž
Jako každá střešní krytina i asfaltový (bitumenový) šindel má své zákonitosti montáže. Detailní návod montáže bitumenových šindelů.
 
Bitumenové šindele   Bitumenové šindele
Živičné bitumenové šindele - široká škála tvarů a barev. Bitumenová šindele od různých výrobců a dovozců.
 
Krytiny NATURAFLEX z lehké břidlice   Krytiny NATURAFLEX z lehké břidlice
Střešní krytina NATURAFLEX, označována také jako lehká břidlice, úspěšně vyplňuje mezery v nabídce na trhu střešních krytin. Surovinou pro výrobu lehké břidlice NATURAFLEX je drcená břidlice.
 
Betonová krytina KM BETA   Betonová krytina KM BETA
Taška KM BETA slučuje funkčnost a krásu. Tvar tašky KM BETA spojuje dokonalý technický a estetický účinek. Charakteristický profil krytiny KM BETA je osvědčený, stavebníky žádaný a oblíbený.
 
Hliníkové střešní krytiny   Hliníkové střešní krytiny
Základní výhody plechových lehkých hliníkových střešních krytin. Hliníkové střechy jsou moderní, plechové lehké krytiny se vyrábí několik půdorysů.
 
Lehké střešní krytiny   Lehké střešní krytiny
Plechové lehké střešní krytiny minimálně zatěžují střešní konstrukci. Lehké střešní krytiny zpravidla mají specifický vzhled.
 
Slovník stavebních výrazů   Slovník stavebních výrazů
Teplá střecha - ploché střechy jsou obecně zhotoveny jako teplé střechy (neodvětrávané, jednoplášťové střechy). Na rozdíl od studené střechy...
 

Střešní krytiny - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy