eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

Výběr krytiny pro rekonstrukci v památkové zóně

Autor: N/A 16. 4. 2012

Dobrý den , máme to štěstí , že náš koupený dům stojí v první památkové zóně , takže se nám do výběru krytiny míchají památkáři , kteří by byli nejraději , abychom na střechu dali moderní eternit (Cembrit nebo podobný ). Z referencí od lidí , pokrývačů a na inetrnetu jsme dost vyplašení -samé negativní ohlasy. Potřebujem lehkou krytinu (kvůli krovům ) , která snese v zimě haldy sněhu a tuhé mrazy a zároveň aby ji povolili památkáři , kteří jsou v našem městě obzvlášť "tvrdohlaví"-navrhují nám Cembrit nebo plechovou filcovanou střechu. Hledáme alternativy - zajímaly by nás obzvlášť imitace břidlice , eternitu , šindele z plechu nebo plastu. Asfaltový šindel imitující eternit neprošel (Super foxy od Katepal ) :- ( Prosím poraďte.

odpovědět

Re: Výběr krytiny pro rekonstrukci v památkové zóně   |   odpovídá: Petr Tureček

Dobrý den paní Veselá.

Pokud hledáte lehkou a trvanlivou krytinu , která navíc uspokojí "urputné"památkáře , dovolím si Vám nabídnout naši krytinu Satjam Rapid - vypadá jako požadovaná falcovaná krytina , nebo krytinu Satjam Bond Exclusive - s tou památkáři rovněž nemívají problém. Více informaví najdete na našem webu www.satjam.cz , nebo na našich obchodních střediscích.

S přátelským pozdravem.

petr Tureček

Zákaznické oddělení, technický poradce

E-mail: petr.turecek@satjam.cz

SATJAM, s.r.o., Michalská 18, 710 00 Slezská Ostrava

Lehké střešní krytiny, trapézové plechy a okapové systémy.

odpovědět

Re: Výběr krytiny pro rekonstrukci v památkové zóně   |   odpovídá: N/A

Mel jsem naprosto stejny problem .Pamatkari versus stresni krytina Cembrit (narizena ).Pouzil jsem tedy ac nerad Cembrit.Po dvou letech se oloupaly hrebenace a od te doby jsem mel s touto , ,kvalitni" krytinou jen problemy vzdy po zime.po cca. 12 letech krytina , ,na kasi" v soucasne dobe menim opet krytinu coz se domnivam je po 12 letech skoro brzy.Proto vam doporucuji zvolit jinou krytinu pokud nechcete vyhodit penize jako ja.Ja jsem zvolil z duvodu vahy a i podobneho tvaru a hlavne zkusenosti a recenzi stavebniku a pokryvacu ktytinu capacco imitace bridlice .Prectete si recenze a nazory jinych stavebniku a lidi na tuto krytinu ja jí duveruji tak snad nebudu zklaman .Po 15 letech nezmenila svoje vlastnosti mam to od velmi dobreho znameho pokryvace ktery ji uz uspesne a bez reklamaci 15 let montuje.S pozdravem Zdenek.

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


Výběr krytiny pro rekonstrukci v památkové zóně (č. 8816) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy