eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

sklatba střešní konstrukce

Autor: N/A 22. 11. 2005

Dobrý den , prosím o radu vhodné sklatby střechy. Dispozice vychází z betonového stropu na němž budou položeny pultové vazníky s valbami na koncích. Na beton nutno položit vhodnou parozábranu , přes kterou budou kotveny střešní vazníky ( ? ). Na parozábranu položit izolaci tl. 100+80 mm. Nad izolací bude nepřístupná půda. Na vaznících bude prkenný záklop s Cu falc. krytinou. Otázka: 1 ) je nutné pod záklop pokládat difuzní folii s kontralatěmi? ( jak s ovětráním polí u nároží ) Nebo lze půdní prostor odvětrat hlavicemi LOMANCO. 2 ) Jakou doporučujete parozábranu s ohledem na možnost poškození při montáži vazníků popř. izolace.
Děkuji za odpověď

odpovědět

Re: sklatba střešní konstrukce   |   odpovídá: N/A

dobrý den , neodpovím Vám na všechny dotazy , pouze ohledně parozábrany - vhodnou byste mohli najít zn. Tenoarm od f.Trelleborg ,tato parozábrana při prokotvení se tzv. natáhne na kotvu a omotá se - navine při montáži - dojde k eliminaci prostupu /eliminaci/ páry . Cena se pohybuje do 18 kč/m 2 podle tl.
S pozdravem růžička Aquaizolace

odpovědět

Re: sklatba střešní konstrukce   |   odpovídá: N/A

Dobry den ,chci se zeptat na odvetrani strechy ,mam sikmou a dal jsem tam odvetraci kominky 50novodur o vysce asi 50cm a stale se mi srazi voda do mistnosti ,zatepleni stropu 20cm vaty ,v mistnosti topim krbem ne pravidelne ,dekuji

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


sklatba střešní konstrukce (č. 694) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy