eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

Tepelné mosty

Autor: N/A 13. 6. 2005

Dobry den.
U sveho rodinneho domu ktery prave stavim (momentalne je hotova deska+sklep ) bych rad minimalizoval tepelne mosty a provedl podkrovni tepelnou izolaci nad krovy. Chtel bych mit v interieru priznane krovy.
Mate s tim nekdo zkusenosti , co to vse obnasi , jaky material a postupy pouzit ?
Diky a hezky den

odpovědět

Re: Tepelné mosty   |   odpovídá: N/A

Také stavíme , chtěli jsme mít přiznané trámy , ale né celou výšku tak zhruba 12 cm máme je vysoké 25 cm. Postup byl následující : mezi trámy přibýt asi tak do poloviny latě po obou stranách (po délce trámu ) poté přibýt mezi trámy na ty latě prkna nějaká kazová tak zhruba 1 ,5-2 cm vysoká a tím vznikne úložný prostor mezi trámy a půlka trámu bude přiznaná a do druhé půlky se nasypou odřezky izolační vaty do zbytku výšky trámu pytel od rockwool cca 0 ,25 kubíku (neznám zkratky ) cca 80-100Kč jak kde. Tím se vyplní prostor mezi trámy a máte odizolováno tepelně a částečně zvukově. Nic jiného mi nebylo doporučeno ohledně izolace stropu. Ale jestli to již máte vyřešeno , tak hodně štěstí v dalším pokračování.

odpovědět

Re: Tepelné mosty   |   odpovídá: N/A

Nadkrokevních systémů izolace je celá řada. Doporučuji Vám www.pamaas.cz\ S tímto typem izolací máme dlouholeté zkušenosti a rádi vám odpovíme na: klas.m@pamaas.cz\ Nejlepší jsou konkrétní dotazy.

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


Tepelné mosty (č. 68) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy