eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

Lepení polystyrenu

Autor: N/A 1. 11. 2005

Dobry den.

Muzete nam prosim poradit? Mame ve firme nezateplenou plochou strechu (panely ) , chceme udelat zatepleni pomoci STYROTRADE EPS 50 Z , desky chceme lepit primo na strop (omitka + primalex ). Jedna se celkem o 4 mistnosti kazda asi 30m2 a vyska stropu je 4.7m. Muzete nam prosim doporucit vhodne lepidlo (at nemusime polystyren kotvit do panelu ) a kolik je ho asi potreba na 1m2. Pocitam , ze se na polystyren udela jen housenka a pritiskne se na strop.

Potrebujeme rychle a ciste reseni , protoze se prostory pouzivaji a nemuzeme kotvit a nasledne delat omitku pres polystyren.

Dekuji moc za radu.
Veskery material pak u vas objedname.

Jiri Machacek - Vsetin.

odpovědět

Re: Lepení polystyrenu   |   odpovídá: N/A

Dobrý den ,
předně bych Vám doporučil zateplení samotné střechy , v případě ,že zateplujete směrem zevnitř , nebudete mít ošetřeny všechny potencionální tepelné mosty , navíc stropní konstrukce směrem ven bude více ochlazována a může více docházet ke kondenzaci . Tedy - jestliže zateplíte podle Vašeho záměru - minimálně bych Vám doporučil nad desky polystyrenu přidat parozábranu , a desky kotvit , buď přímo na stropní kci , nebo na dřevěný rošt. Parozábranu bych doporučil např.Tenoarm , u které se šrouby /kotvy / během zavrtání n/tzv. natáhnou kolem kotvy. S pozdravem Růžička - Ploc¨hé střechy Mataki s testem vodotěsno¨sti.Tel: 724333743

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


Lepení polystyrenu (č. 572) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy