eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

Zastřešení terásky - už jsem fakt zoufalý

Autor: N/A 19. 4. 2008

Dobrý den! Celý rok už řeším zastřešení příchozí terasy u rodinného domu a už jsem opravdu v koncích. Pokud by se našel někdo kdo by uměl pomoci byl bych strašně moc vděčný. K problému. Jde o to , že potřebuji zastřešit prostor tvaru "L" kdy jedna strana je o dost širší než druhá. Pokud bych použil celé zastřešení podle nejširší strany zasahovalo by to v té užší části terasy velmi neesteticky do zahrady. Navíc vzhledem k dispozici domu mohu udělat pouze minimální sklon tohoto zastřešení. Uvažoval jsem o lehké střešní krytině na zakotvených hranolech 10x10 cm s vytvořeným laťováním střešními latěmi 5x3cm (Onduline , Makrolon , Gutta apod. ) a důkladným oplechováním za použití kvalitního tmelu nebo silikonu v části u zdi domu. Celý problém tedy spočívá v nějaké esteticky přijatelné alternativě řešení zastřešení. Už jsem z toho fakt zoufalý , několik firem zavývající se střechami mi konzultaci na místě odmítli , asi to pro ně není dostatečný kšeft , což vzhledem k jejich velkým zakázkám na druhou stranu i chápu. Najde se prosím někdo kdo by uměl poradit ? Za návrh jsem ochotný zaplatit. Foto mohu zaslat emailem. Přeji hezký den a s pozdravem Tomáš.

odpovědět

Re: Zastřešení terásky - už jsem fakt zoufalý   |   odpovídá: Jan Rypl

takto písemně přes server je navržení skldby velice složité , bylo by vhdonější se spojit nejdříve telefonicky či e-mailem a dohodnout se na podrobnostech či si upřesnit o co vlastně jde.

Pokud jste z okolí Brna , můžete se stavit na stavebním veletrhu IBF Brno 22.-26.4 , kde mě najdete na stánku č. 29 , JUTA a.s. , v pavilonu G1.

Jan Rypl , rypl@juta.cz , tel.: 602194045

Jan Rypl, manažer aplikací

E-mail: rypl@juta.cz Telefon: 602 194 045

JUTA a.s., Dukelská 417, 544 15 Dvůr Králové n. Labem

Podstřešní fólie, podstřešní membrány a parotěsné fólie.

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


Zastřešení terásky - už jsem fakt zoufalý (č. 5585) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy