eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

Výměna střešní krytiny

Autor: N/A 22. 8. 2006

Dobrý den ,
Mám prosím skromný dotaz , v jakých cenových relacích by se pohybovala orientačně cena výměny krytiny sedlové střechy ( eternit za plech Satjam ) ? Jednalo by se o cca 250 m2 .
Děkuji Macenauer

odpovědět

Re: Výměna střešní krytiny   |   odpovídá: Ing. Pavel Matoušek

Dobrý den ,
podle tvaru střechy a detailů (doplňkové prvky ) Vám nabídkovou cenu na materiál zpracuje Satjam v Ostravě , s montážními pracemi (pokud je nebudete dělat sám , jak předpokládám ) je nutno oslovit a poptat cenu u jedné nebo více pokrývačských firem. Pokud budete současně i zateplovat , pak informace o systému střechy a izolačních materiálech naleznete na www.rockwool.cz (sekce Šikmé střechy ) a cenu izolace Vám nabídne kterékoli prodejní místo s izolacemi Rockwool , jejhož adresu zjistíte na našem webu. Totéž vcelku jako komplexní nabídku umí zpracovat i kvalifikovaná pokrývačská firma - pokud žádnou neznáte , pak poslouží třeba regionální Zlaté stránky , Satjam (jejich odběratelé materiálu ) , náš obchodní zástupce Rockwoolu v dané lokalitě nebo internetové zdroje.

Ing. Pavel Matoušek , Rockwool , a.s. , tel. 596 094 365 , fax 596 033 152 , bezplatná zelená linka 800 161 161 (prac. dny 8 - 16 hod. )

Ing. Pavel Matoušek, technický poradce

E-mail: pavel.matousek@rockwool.cz

Rockwool a.s., U Háje 507/26, 147 00 Praha 4

Největší světový výrobce tepelných, zvukových a protipožárních izolací z kamenné vlny.

odpovědět

Re: Výměna střešní krytiny   |   odpovídá: N/A

Výměna střešní krytiny - v jakých cenových relacích v r. 2009 lze předpokádat náklady na dodavtelské provedení výměny střešní krytiny (eternit za jinou , tašky nebo plech + úprqvqa horní části komína do max 2 m + instlqce bleskosvodu ) na RD se sedlovou střechou o velikosti cca 120 m2 . Postčí jen zcela orientační odpověď. Předem děkuji

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


Výměna střešní krytiny (č. 2092) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy