eStřechy.cz   -   poradna

odpovědětodpovědět

DOTAZ KE SKLADBĚ STŘECHY

Autor: Vladimír Dobiáš 18. 1. 2023

Dobrý den
1/ ,nemáme jednotný názor na toto: ,starší střecha z r. 1985 ,sklon asi 20 st. ,zakrytá klasicky na bednění pozink.falc plechem a jde o to zda je nutné odstranit stávající plech krytinu ,lepenku při pokládce na latě krytiny satjan anebo nevadí když se latě namontují na stav.plech krytinu ,domnívám se že vše musí pryč a na odhalené bednění se položí Jutadach ,latě a vrchní krytina
2/ rekonstrukcue jiné střechy zůstalo stávající bednění ovšem bez sundání písk.staré lepenky na střeše , na lepenku byl položen Jutadach 150+nabity latě+ druhé bedněn/odvětrání/í a vrchní falcované pasy plechu ,nyní při provádění obyt.podkroví z sdk s použitím izolace Ursa 038 v tl. 300mm bylo zjištěno totálně provlhlá skladba izolace se začínající plísní zespod na bedněn jestě že bez záklopu sdk ,co stím?

odpovědět

Re: DOTAZ KE SKLADBĚ STŘECHY   |   odpovídá: Jan Rypl

Potřebuji se s Vámi spojit telefonicky , je to příliš komplikované na písemnou odpověď a navíc neznám souvislosti konstrukce a stavby.

Jan Rypl , tel. 602194045

Jan Rypl, manažer aplikací

JUTA a.s., Dukelská 417, 544 15 Dvůr Králové n. Labem

Podstřešní fólie, podstřešní membrány a parotěsné fólie.

Dotaz byl odeslán odborným technikům předních výrobců stavebních materiálů.
Pokud i Vy hledáte odbornou radu, využijte náš systém a vložte svůj dotaz do poradny eStřechy CZ.


Sledovat příspěvek e-mailem

E-mail:


DOTAZ KE SKLADBĚ STŘECHY  (č. 10743) - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy