eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Ochranné hroty proti holubům

Univerzální hroty proti holubům jsou určeny k ochraně říms, okrajů konstrukčních prvků, hřebenů střech, říms, atik, parapetů, okapů a štěrbin šikmých střech. Hroty zabraňují k dosedání a hnízdění holubů a znečištování prostorů. Pro zvýšení účinnosti je možná instalace hrotů i ve více řadách.

Hroty jsou ze švedské nerezové oceli a základní pásek z UV stabilizovaného polykarbonátu.

Použití ochranných hrotů

Ochrana okapů a hřebenů střechy a úzkých říms - Represivní ošetření ploch od 1mm do 100mm. Je vhodny na holuby a racky.

Hrotový systém H111, Hrotový systém H112

Hroty proti holubům jsou v této kategorii nabízeny i s možností vertikální instalace.

  Hroty proti holubům - ochrana okapu

Ochrana špalet oken a fasád - Unikátní hrotový systém pro ošetření fasád a špalet oken proti jiřičkám. Systém se instaluje hroty dolů. Ověřená účinnost systému proti jiřičkám je 85%. To znamená, že z 50 hnízd jich po prvním roce ošetření zůstane na fasádě 7. Po odletu ptáků na jih je třeba vzniklá hnízda odstranit .Další roky se počet snižuje, neboť vzhledem k obtížnosti zahnízdění v dané lokalitě se snižuje i počet párů vázaných na toto hnízdiště. Pokud je přesah střechy nebo fasády velmi velký účinnost systému se rapidně snižuje, neboť si ptáci mohou udělat hnízdo ve tvaru kapsy pod systémem zela netypicky v ploše fasády.

Hrotový systém H118

  Hroty proti holubům - ochrana špalet

Ochrana žlabů a hřebenů do 120 mm -  ošetření ploch do 180 mm nebo válcových ploch o průměru 120mm jako jsou okapové žlaby nebo hřebeny střech. Lze je použít pro ošetření konstrukčních prvků do šíře 80 mm.

Hroty proti holubům H 113

  Hroty - holubi

Ochrana širších konstrukčních prvků - Velmi účinný systém pro represivní ošetření říms až do 300 mmm a konstrukčních prvků se šířkou do 230 mm. Vysoká účinnost je zajištěna extrémně vysokým počtem hrotů na běžný metr (125 ks) a je díky této konstrukci nejširším systémem v Evropě. Velkou výhodnou oproti konkurenci je možnost ošetření velmi široké římsy jednou řadou systému, což významně ovlivní cenu montáže a tím i celkovou cenu ošetření.

Hrotový systém H127

  Hroty 300

Hroty proti holubům jsou vytobeny z kvalitní švédské oceli.

Autor: admin www 

Hroty proti holubům - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy