eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Nová řada půdních schodů DOLLE Clickfix

Dolle Clickfix

Největší přednosti nového modelu půdních skládacích schodů firmy Gebrüder DOLLE GmbH.

Jednoduchá montáž půdních schodů

Jednodušší montáž si stěží můžete představit – viz video. Montáž probíhá ve třech krocích: schránka – skládací žebřík – poklop. Montáž je nyní bez nadsázky možná jen jednou osobou a ve srovnání s ostatními modely(ne konstrukce Click Fix) ušetříte až 30 minut. Navíc systém „Click“ redukuje použití nářadí pouze na šroubovák! Namáhavé vyzdvihování je minulostí! Žádný z komponentů neváží více jak 11 kg!

Montáž schodů DOLLE ClickFix

Nejlepší izolace na trhu

ClickFix konstrukce nabízí nejlepší tepelně izolační hodnoty u sériově vyráběných schodů na trhu, odpadají tepelné mosty. Hodnota U=0,49 W/m2K u poklopu 76 mm a U=0,62 W/m2K u poklopu 56 mm platí pro celé schody – celý element (testováno v IFT Rosenheim). Nejedná se o vypočtenou hodnotu uprostřed poklopu. Díky tomuto řešení jsou tepelné ztráty oproti srovnatelným tlouštkám poklopů s dřevěným rámem až o 36% nižší!!!

V minulosti bylo běžnou praxí stanovovat U (Součinitel tepelného prostupu) hodnotu okna nebo shodů jako kalkulovanou hodnotu pro střed okna nebo poklopu. Avšak takováto hodnota je hodnotou teoretickou, která nevyčísluje ztráty přes tepelné mosty jako je například rám poklopu nebo schránka. V energetických kalkulacích ovšem používáte reálnou hodnotu celého stavebního elementu.

Proto byl tepelný prostup schodů Clickfix otestován ve špičkovém zkušebním ústavu stavebních materiálů IFT Rosenheim . Výsledky testů potvrdily, že hodnota U schodů Clickfix je nejnižší na evropském trhu.

Izolace DOLLE Clickfix

Ceník - půdní schodyVíce o půdních schodech

Autor: eStřechy CZ www 

Půdní schody Dolle Clickfix - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy