eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Plechová střešní krytina SATJAM - úspora a kvalita

Plechové krytiny SATJAM

Široký výběr plechových střešních krytin SATJAM vhodných jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby, vám dává jedinečnou příležitost vybrat si právě to, co potřebujete. K dispozici vám bude ucelený systém, který řeší zastřešení vašeho domu po estetické i funkční stránce.

Moderní střešní krytina SATJAM

Od moderní střešní krytiny se požaduje, aby byla vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, nabízela různé varianty povrchových úprav, měla dlouhou životnost, plnila i estetickou stránku věci a nezatížila příliš rozpočet. Troufáme si říct, že střešní krytiny SATJAM tato kritéria splňují.

Lehké střešní krytiny SATJAM se vyrábí z vysoce kvalitního plechu renomovaných ocelářských společností, což určuje jejich dlouhou životnost a umožňuje poskytnout výrobci až 30 letou záruku. Tyto plechové střechy jsou lehké, tudíž mají nižší nároky na dimenzování krovu a mohou tak přinést tak zajímavou úsporu jak nákladů na materiál, tak samotné montáže. A protože naše střešní krytiny lze pokládat v případech, kdy je sklon střechy alespoň 12°, můžete efektivněji využít podkrovní prostory.

Vyberete si střešní krytinu podle svých představ

Střešní krytiny SATJAM se vyrábí v různých tvarech, barvách a povrchových úpravách. Stavebník nebo, chcete-li investor, tak opravdu získává velký prostor pro výběr. Krytina se navíc dodává s širokým sortimentem doplňků, které řeší nejrůznější detaily – od prostupů střechou (např. komínky pro odvod zplodin), přes bezpečný pohyb na střeše (střešní lávky a schůdky) až po systém sněhových zábran umožňující postupné odtávání sněhové vrstvy na střeše a eliminující riziko náhlého sesuvu. Kompletní střešní systém je velice důležitý pro správnou funkci střechy i pro poskytnutí záruk. V barvě střešní krytiny můžete u SATJAMu zakoupit také okapy, které se vyrábí z kvalitního plechu s polyuretanovou povrchovou úpravou. Při odebrání kompletního systému lze také získat dodatečné slevy.

Plechové krytiny SATJAM GRANDE

Druhy střešních krytin SATJAM

SATJAM Grande

Jde o velkoformátovou střešní krytinu, tzn. že se vyrábí s určitou stavební šířkou a délkou podle potřeby nebo dle projektu. Vzhledem připomíná klasickou románskou tašku. Má nízkou hmotnost 4,8 kg/m2, tzn. je asi desetkrát lehčí než klasická betonová taška. Díky pojistné odvodňovací drážce zdokonalující ochranu proti náhodnému vniknutí srážkové vody. Její životnost je 50-60 let s minimálními nároky na údržbu. U této střešní krytiny poskytuje výrobce záruku 15 let.

Plechové krytiny SATJAM RoofSATJAM Roof

Velkoformátová střešní krytina pro univerzální použití. Dle přání lze u tohoto typu měnit tvar (= délku i výšku vlny). Použitím systému Soft Line byla zdokonalena ochrana proti náhodnému vniknutí srážkové vody. Satjam Roof má nadstandardní odolnost proti povětrnostním vlivům včetně silného krupobití a záruku 15 let.

 

 

Plechové krytiny SATJAM BOND MetalicSATJAM Bond Metalic

Také hmotnost této krytiny je až 10x nižší než je hmotnost betonových střešních krytin a asi 8 krát nižší než u pálených tašek a přitom vzhledově je od nich takřka k nerozeznání! Díky malému formátu šablon se hodí především na složitější tvary střech, ale vynikne i na střechách jednoduchých. Na Satjam Bond Metalic se vztahuje záruka 15 let.

 

Plechové krytiny SATJAM BOND ExlclusiveSATJAM Bond Exklusive

Ocelová střešní krytina s minerálním posypem. Vyniká svým tvarem i povrchovou úpravou. Díky speciální technologii výroby je její životnost úctyhodných 80 let a poskytuje se na ni 30 letá záruka. Její malý formát umožňuje použití na složitějších střechách. Vyrábí se ve 20 barevných variantách, což zaručuje dokonalé sladění střechy s fasádou domu.

echách jednoduchých. Na Satjam Bond Metalic se vztahuje záruka 15 let.

 

Plechové krytiny SATJAM Rapid

SATJAM Rapid

SATJAM Rapid je střešní krytina, která svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Montáž této střešní krytiny je však mnohem jednodušší, rychlejší a tím i cenově dostupnější.

SATJAM Rapid se pokládá na bednění nebo na laťování. Při pokládce na bednění zajišťuje odvětrání střechy speciální fólie.

Plechové krytiny SATJAM - česká kvalita

Firmě SATJAM bylo, jako prvnímu z řad výrobců STŘEŠNÍCH KRYTIN v České republice, umožněno používat prestižní označení Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu. Firma SATJAM má ve svém sortimentu různé druhy prvků, které se aplikují na střechu, a vytváří tak funkční a estetickou část domu – střešní krytiny, okapové systémy a jejich příslušenství.

Pro získání certifikátu Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu bylo nutné podstoupit certifikaci od TZÚS Technický a zkušební ústav stavební PRAHA, s.p. a SZV Svaz zkušeben pro výstavbu. Námaha se vyplatila, a SATJAM tak může hrdě používat tuto značku kvality.

Začátkem června 2011 prošla firma SATJAM nezávislou certifikací výrobních postupů (ohýbání a lisování kovových plechů a pásů), konkrétně střešních kovových tašek SATJAM GRANDE, SATJAM ROOF a SATJAM BOND používaných pro pokrytí střech se sklonem nad 13° a trapézových plechů SAT 18, SAT 35, SAT 40 a SAT 50, které se hojně využívají nejen jako střešní krytina, ale i pro obkládání obvodových a vnitřních stěn, jako ztracené bednění, ploty, garáže apod. SATJAM se tak stal nezávislou firmou, jež bude plnit přání lidí, kteří umí ocenit kvalitu.

Co je Program Česká kvalita

Jedná se o systém, který na trhu sdružuje solidní a ověřené firmy, společnosti, sdružení a jim podobné, jejichž společným cílem je vytvářet hodnotnou práci, kterou si budou lidé jisti a u které se budou moci spolehnout na její kvalitu.
Zviditelní se tak společnosti, které by třeba zanikly ve stínu větších korporací. Výrobci či poskytovatelé jakýchkoli služeb se mohou do tohoto programu přihlásit a dát tak najevo svůj zájem o produkci kvality. Na základě jejich žádosti je pak konkrétní služba či výrobek posuzován třetí stranou, a to z různých hledisek. Nejdůležitějším rysem posuzující strany je ovšem její nezávislost, s ohledem na případný střet zájmů, který by jinak mohl nastat.
Neméně důležitou podmínkou pro získání tohoto ocenění je schopnost společnosti udržet si stanovený standard po dlouhou dobu.

Vláda tento program schválila v červnu roku 2002. Od té doby se do jeho seznamu zapsalo už několik desítek firem, které chtějí vyrábět či poskytovat služby v souladu s podmínkami České kvality.

Pokud je firma označena za vyhovující, je jí udělen certifikát kvality na konkrétní produkt či službu. Od tohoto okamžiku smí používat nálepku s logem České kvality a také značku pro danou kategorii. Díky těmto na první pohled viditelným ukazatelům spotřebitel zjistí důvěryhodnost vybírané firmy, aniž by se musel předem informovat.

Ceník - asfaltové hydroizolační pásyNákup střešních krytin SATJAM v elektronickém tržišti eStřechy

Autor: PR   |   SATJAM

Plechové krytiny SATJAM - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy