eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Okapy SATJAM jsou jiné

Při výběru okapů nezáleží na typu střešní krytiny, zda máte klasickou bobrovku, lehkou plechovou střešní krytinu nebo betonovou tašku. Nezáleží ani na sklonu střechy.

Satjam okapy

Samozřejmě lze způsob odvodnění střechy poslepovat z jednotlivých na trhu dostupných prvků okapů od různých výrobců, ale výsledek v takovém případě nemůže být ideální. Správné řešení  je střechu opatřit kompletní ochranou, protože dům, třeba s výbornou střechou, ale bez okapových prvků jež spolu ladí, není připraven nepřízni počasí vzdorovat.

Okapy SATJAM Niagara jsou jiné než všechny ostatní ! Okapy SATJAM disponují řadou výhod. Mezi nimi dominuje především hloubka žlabu, díky které okapy SATJAM odvedou i prudké přívalové srážky, povrchová úprava okapů - 50 um polyuretanového laku pro dlouhou životnost a minimálními nároky na údržbu, minimální roztažnost a vysoká odolnost vůči mrazu a povětrnostním vlivům. Šest standardních barev okapů SATJAM umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny. Nově je v barevné nabídce okapů také populární barva RAL 8004 - terakota.

Okapy SATJAM se skládají z různých komponent, které vhodným spojením vytvoří komplexní systém svodu dešťové vody z Vaší střechy.

Okapy SATJAM Niagara

Okapový systém SATJAM Niagara je kompletním systémem okapů pro odvodnění střech. Díky jednoduché montáži, kvalitě, trvanlivosti, barevnosti a cenové dostupnosti okapů SATJAM se hodí téměř pro každou střechu. A nemusí jít o střechu novou, nebo její kompletní rekonstrukci: Okapy SATJAM Niagara je také vynikajícím řešením i v případě výměny starých okapů, ať už proto, že dožily a nebo v souvislosti s opravami a zateplením fasády.

Okapový systém SATJAM

Využití ocelových okapů SATJAM

Výměna zničených okapových systémů, novostavby, rekonstrukce střech, zateplení domů, stavby komerčních a průmyslových objektů. Obrovskou výhodou okapů SATJAM Niagara je to, že je lze použít ke každé střeše.

Skladba okapového systému SATJAM
 
Schéma okapů SATJAM

Dobrý okap za výhodnou cenu

Okapy SATJAM Niagara se liší od běžných okapů především jak hloubkou okapního žlabu, tak povrchovou úpravou. Ta je zárukou dlouhé životnosti a vysoké odolnosti okapů proti povětrnostním vlivům. Ocel je z renomované huti Voestalpine a má nízkou roztažnost, z čehož vyplývají obecně velmi nízké nároky na údržbu. Barevnost okapů umožňuje dobré přizpůsobení k barvě fasády či krytiny.

Protože při zásadních investicích i aktuálních opravách počítáme zpravidla každou korunu, nyní máme příležitost ušetřit. Při stavbě střechy nebo výměně okapů oceníme jedinečnou příležitost využít velkou patnáctiprocentní slevu.

Výrobce lehkých ocelových střešních krytin, okapů a trapézových plechů SATJAM patří mezi největší dodavatele tohoto sortimentu na českém trhu.

Nákup okapů v elektronickém tržišti eStřechy

Autor: SATJAM, s.r.o.   www 

Okapy SATJAM - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy