eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Půdní schody JAP

Stahovací půdní schody JAP

Společnost " J.A.P." spol. s r. o. vznikla v prosinci roku 1991 v Kokorách u Přerova. Filozofií společnosti JAP je dodávat na trh stahovací půdní schody JAP vysoké kvality s nápaditým designem za přijatelnou cenu.

Půdní schody JAP pro stropní výlez

Společnost J.A.P. vyrábí stahovací schody, dále točitá, segmentová a bočnicová schodiště. Její výrobky se vyznačují kvalitním zpracováním a dlouhou životností.

V nabídce stahovací půdní schody obyčejné v jednoduchém provedení s klasickým, jednoduchým dřevotřískovým víkem nebo stahovací schody JAP zateplené s plechovým sendvičovým víkem, které je uvnitř vybaveno tepelným izolantem a protipožární protipožární vložkou. Stahovací schody JAP lze dodat na přání zákazníka v různých rozměrech a délkách dle zadání.

Stahovací půdní schody JAP LUSSO se vyrábí ve třech provedeních: s dřevotřískovým poklopem, sendvičovým zatepleným a sendvičovým protipožárním poklopem. Jejich celokovová konstrukce je odolná proti jakýmkoliv klimatickým vlivům.

Skládací půdní schody LUSSO, LUSSO ZP a LUSSO PP jsou schody pro zabudování do stropu. Dále jsou v naší nabídce stahovací schody VERTICALE s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do svislé stěny.

Stahovací nízkoenergetické půdní schody JAP ARISTO PP

Nízkoenergetické protipožární půdní schody JAP ARISTO PP s plechovým sendvičovým víkem zabudované do stropu. Uvnitř víka půdních schodů je tepelná a protipožární izolace. Spára mezi víkem a rámem je těsněná protipožární zpěňovací páskou.

Stahovací půdní schody JAP LUSSO ZP

Zateplené stahovací půdní schody JAP s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Uvnitř víka je tepelná izolace. Otevírací systém víka stahovacích půdních schodů je od rozměru d ≥ 1000 mm opatřen brzdícím mechanismem proti prudkému otevření. Sendvičové víko: dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn pozinkovaným plechem. Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií.

Stahovací půdní schody JAP LUSSO

Stahovací půdní schody JAP s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do stropu. Rám (průchod) půdních schodů lze také vyrobit v atypických rozměrech.

Stahovací protipožární schody JAP LUSSO PP

Půdní protipožární stahovací nůžkové schody JAP LUSSO PP s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Uvnitř víka je tepelná izolace a protipožární vložka. Požární odolnost je certifikována Centrem stavebního inženýrství, a.s. Zlín. Otevírací systém víka je od rozměru d ≥ 1000 mm opatřen brzdícím mechanismem proti prudkému otevření. Sendvičové víko: dřevěný rám vyplněný izolačními materiály je opláštěn pozinkovaným plechem. Podhledová část je lakována v bílé barvě a kryta ochrannou fólií.

Půdní schody JAP pro vertikální stěny

Schody do svislé stěny JAP VERTICALE

Schody s jednoduchým dřevotřískovým víkem pro zabudování do svislé stěny.

Uzávěry sropu JAP

Protipožární uzávěr s plechovým sendvičovým víkem pro zabudování do stropu. Uvnitř víka je tepelná izolace a protipožární vložka.

Ceník - půdní schody JAPNákup půdních schodů JAP v elektronickém tržišti eStřechy

Autor:

Půdní schody JAP - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy