eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Skládací půdní schody

Skládací zateplené půdní schody FAKRO

Skládací půdní schody FAKRO umožňují snadný a bezpečný výstup do neužívaného podkroví bez nutnosti stavby pevných,  nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Skládací půdní schody FAKRO splňují veškeré technické a bezpečnostní požadavky, a zajišťují plné pohodlí při používání.

Varianty skládacích půdních schodů FAKRO

  • Skládací dřevěné půdní schody.
  • Dřevěné skládací protipožární půdní schody.
  • Půdní schody dřevěné skládací s kovovým žebříkem.
  • Kovové skládací půdní schody.
  • Extra zateplené termo skládací půdní schody.

Úspora místa skládacími schody FAKRO

Skládací půdní schody FAKRO v průběhu skládání a rozkládání žebříku nevyžadují mnoho prostoru, a po složení „se schovají ” ve stropě. Tímto způsobem šetříme místo v místnosti, ve kterém byly zamontovaný.

Snadná montáž skládacích půdních schodů

Systém montáže skládacích schodů FAKRO umožňuje snadné zamontování schodů dvěma osobami, jak rovněž přizpůsobení délky žebříku k výšce místnosti. Skládací schody jsou zákazníkovi dodané jako kompletně smontované a nevyžadují žádnou předmontážní činnost.

Pohodlná obsluha skládacích půdních schodů FAKRO

Odpovídající konstrukce mechanizmu odlehčujícího poklop skládacích schodů, a v některých modelech rovněž žebřík zlepšuje jejich obsluhu. Jako příslušenství schodů je dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému zavírání a spouštění schodů.

Dodatečné vybavení skládacích půdních schodů

Pro zvýšení uživatelského komfortu, jak rovněž urychlení montáže skládacích schodů FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.

Záruka na skládací schody FAKRO

Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.

Správný výběr půdních skládacích schodů od firmy FAKRO

Firma FAKRO má ve své nabídce různé modely skládacích půdních schodů, které umožňují vyhovět individuálním potřebám zákazníků. Všechny modely skládacích schodů FAKRO zajišťují vysokou těsnost a tepelnou izolačnost , jak rovněž splňují normu PN - EN 14975: 2007

K nejpopulárnějším patří skládací schody FAKRO LWS. Pokud disponujeme větším rozpočtem, můžeme zvolit skládací půdní schody FAKRO LWK, které zaručují vyšší komfort používání. Skládací schody jsou vybavené poklopem v bílé barvě, jak rovněž dodatečně madlem a ochrannými patkami. Dalším výrobkem FAKRO ze skupiny se zvýšeným komfortem používání jsou skládací schody LWL vybavené dodatečným madlem, na prostředním dílu, a rovněž pístovým zařízením pomáhajícím skládání a rozkládání žebříku.

Ve skupině skládacích půdních schodů pro speciální použití se nacházejí schody super energeticky úsporné schody LTK směřované k zákazníkům, kterým záleží na nejnižším součiniteli tepelného prostupu.

V případě nedostatečného prostoru do rozložení žebříku skládacích schodů můžeme použít vysouvací schody FAKRO LDK, vybavené podobným způsobem jak schody LWK.

Pokud mají skládací schody tvořit ohňovou bariéru a předcházet rozšiřování se ohně, tehdy máme na výběr skládací protipožární schody LWF nebo stahovací protipožární schody LSF. Dodatečnou předností schodů LSF je jejich rychlá montáž, jak rovněž malé rozměry rámu.

Pro často používaná místa jsou velmi vhodné skládací půdní schody FAKRO LWM s kovovým žebříkem se zvýšenou odolností. Tyto schody jsou rovněž dostupné ve verzi LWM-K dodatečně vybavené madlo a poklop v bílém provedení. Stahovací schody LST, LSZ mají malé rozměry rámu a charakterizují se rychlou montáží. Jsou určené zvláště na místa, ve kterých není možné použití skládacích schodů. Dodatečně díky speciálnímu mechanizmu, jsou otevírané a skládané při pomoci tyče, proto jsou zvlášť doporučované do vysokých místností.

Pokud disponujeme větším prostorem v místnosti, můžeme použít mlynářské, stacionární schody MSU. S ohledem na jednoduchou a solidní konstrukci se výborně osvědčují v průběhu častého používání.

Ceník - skládací půdní schodyNákup skládacích půdních schodů v elektronickém tržišti eStřechy

Autor: FAKRO www 

Skládací půdní schody FAKRO - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy