eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Plastové okapy Marley

S rostoucími cenami kovů se zvyšuje nejen pořizovací cena okapů z mědi či titanzinku, ale roste také riziko jejich zcizení. Navíc v EU sílí hlasy o omezení používání těchto materiálů ve stavebnictví z důvodu uvolňování těžkých kovů, které jednak poškozují životní prostředí a současně jimi zachycená voda není vhodná například k zalévání. 
Proto se jeví stále výhodnější používání kvalitních, originálních MARLEY plastových okapů. Ty jsou dostupné v široké škále velikostí, sedmi barvách včetně barvy mědi, vyznačují se dlouhou životností a na rozdíl od některých nedokonalých napodobenin maximální barevnou stálostí. V neposlední řadě při jejich použití jistě oceníte velmi snadnou montáž s rozsáhlou podporou - na stránkách www.okap.cz najdete montážní návody ve všech možných podobách - od textu přes obrázkového průvodce, animované detaily až po instruktážní film.

Plastové okapy (rýny) Marley nabízejí to, co si stavebníci přejí - kvalitní, propracovaný a elegantní systém odvodnění střechy pro snadnou montáž s řadou předností. Všechny prvky plastových okapů mají propracovaný design a dohromady tvoří kompaktní celek, při jejich výběru se můžete inspirovat příkladem soupisu materiálu.

Jednotlivé prvky plastových okapů Marley jsou do sebe jednoduše zacvaknuty, u hranatého typu okapů lepeny. To vše při dostupných cenách a vysoké kvalitě materiálu s životností minimálně 50 let. Marley má zkušenosti s jejich výrobou již od roku 1952 a to je důvod, proč poskytuje na materiál 10-ti letou garanci. Vysoká kvalita plastových okapů je průběžně ověřována interně i v nezávislých zkušebnách, výrobky musí odolat řadě náročných testů.

Použití plastových okapů MARLEY je opravdu velmi snadné. Projděte si následujících 6 bodů a uvidíte, že je to skutečně tak.

1) namontujeme vhodný typ háků

2) do háků vložíme žlaby

 3) kdekoliv na vhodném místě vyřízneme ve žlabu kruhový otvor a nasadíme kotlík
4) žlaby vzájemně spojíme spojkami
5) na konce žlabů umístíme čela 6) z kolen a trubek sestavíme svod, který připevníme ke zdi trubkovými sponami
   

Ceník - pálené střešní tašky TONDACHNákup plastových okapů v elektronickém tržišti eStřechy

Autor: Lukáš Mudroch   |   Marley ČR s.r.o.

Plastové okapy Marley - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy