eStřechy.cz   -   informační portál o střechách

Zastiňovací doplňky pro střešní okna VELUX

Rolety a žaluzie VELUX

K prosvětlení útulných podkroví se nejčastěji využívají střešní okna. Pokud jsou osazena ve správně výšce, poskytují svým uživatelům optimální výhled do okolí a přinášejí ideální úroveň přirozeného denního světla v místnosti. Během dne ovšem nastane chvíle, kdy chcete intenzitu denního světla, zejména pak slunečních paprsků, regulovat či zcela omezit. Přední výrobce střešních oken firma VELUX pro své zákazníky programově připravuje a stále inovuje kolekci dekorativních a zastiňovacích doplňků, které svojí variabilitou a pestrou barevnou paletou pomáhají spoluvytvářet celkový dojem interiéru.

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru osobitý charakter. Stejně tak i u střešních oken VELUX dokážou rolety, žaluzie nebo venkovní markýzy hotový zázrak.

VELUX zná řešení pro každého zákazníka

Zdánlivé maličkosti, jako jsou kytky, obrázky, dekorační látky, dokáží interiér zútulnit jako mávnutím kouzelného proutku. Dekorovat můžete i střešní okna a to velmi snadno. VELUX vyrábí ke svým střešním oknům nepřeberné množství rolet a žaluzií, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Doplňky interiér ozdobí, podle potřeby poskytnou příjemný stín.

K tomu navíc v létě zabrání přehřívání interiéru a v zimě naopak unikání tepla ven.

Dříve než začnete přemýšlet nad výběrem barvy, odpovězte si na otázku: Jaké řešení hledám? Potřebuji místnost příjemně zastínit nebo zabránit jejímu přehřívání?

Vnitřní rolety a žaluzie pro regulaci světla nebo zatemnění

Ať už potřebujete zastínit nebo zcela zatemnit, tou nejlepší volbou pro Vaše střešní okna jsou rolety a žaluzie VELUX.

V nabídce VELUX naleznete zatemňující roletu, plisovanou roletu, žaluzii nebo roletu pro jednoduché zastínění interiéru. Nabízíme je v široké škále barevných odstínů a vzorů a jistě si mezi nimi vyberete takový, který bude odpovídat vašim představám a vkusu.

Jednoduchá montáž díky unikátnímu systému Pick & Click!

Venkovní rolety a markýzy pro ochranu před teplem v létě

Předokenní roleta VELUX dokáže zachytit 95% slunečních paprsků a interiér tak výborně chrání před přehříváním. V zimním období naopak snižuje únik tepla až o 15% a ušetří vám tak výdaje za energii.

Venkovní markýza nabízí jednoduchý a velmi účinný způsob, jak interiér ochránit před přehříváním - zachytí až 90% slunečního tepla. Venkovní markýzu přitom můžete mít staženou celé léto, nebrání výhled ani manipulaci s oknem.

Předokenní roletu i venkovní markýzu lze zkombinovat s jakýmkoli typem vnitřních rolet či žaluzií VELUX.

Ceník - asfaltové hydroizolační pásyNákup zastiňujících doplňků VELUX v elektronickém tržišti eStřechy

Autor: VELUX Česká republika, s.r.o.

Dekorativní a zastiňovací doplňky VELUX - e Střechy
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz
Akční slevy   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy