eStřechy.cz   -   katalog firem
 

Půdní vestavba - vybavení a zařízení (861)

 
Prodejci > Půdní vestavba - vybavení a zařízení pridat  přidat firmu 
Schody, schodiště a zábradlí  Podlahy - podlahové krytiny
Okna a dveře  Stavební kování
Obkladové materiály  Technická zařízení budov
Bytový nábytek a zařízení

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Realizace, řemesla, služby 
Top firmy pridat  přidat firmu na první pozici  
 
Dorint, a.s.
eStřechy Rank: 7 / 20
7 / 20

Truhlářská výroba, tvorba interiérů; velkoobchod - obklady a dlažby, sanitární keramika BUTTREFLY, koupelnové doplňky; maloobchod s kompletním vybavením koupelen, obchodní zastoupení firmy FLOORGES; plovoucí podlahy, pracovní desky, dveře, sádrokartony.

Jablonec nad Nisou

     

! Slevy na Shop eStřechy CZ !
! Slevy na Shop eStřechy CZ !
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Obchodním portál Shop Střechy CZ s nabídkou nejvyšších slev českých prodejců, distributorů a výrobců střešních materiálů a systémů. Dostupnost zboží po celém tuzemsku. Nabídky ověřených prodejců. Střešní okna, půdní schody, stavební fólie, hydroizolace, střešní systémy a doplňky, střešní krytiny, okapové a klempířské prvky, tepelné izolace, sádrokarton, stavební desky, stavební lišty a profily, stavební řezivo, ochranné nátěry dřeva, stavební výplně, nářadí, stavební chemie, lešení a žebříky.

eTržiště

Stavební pouzdra COM
Stavební pouzdra COM
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Stavební pouzdra JAP pro Vás on-line přímo od výrobce.. Stavební pouzdra pro posuvné interiérové dveře do zděné a sádrokartonové příčky. Stavební pouzdro pro interiérové dveře je stavební konstrukce, která zjednoduší ovládání každých dveří. Stavební pouzdra pro zasouvací dveře do zdi nebo sádrokartonu jsou elegantním a nápaditým řešením, které naleznou uplatnění v novostavbách i starší zástavbě. Moderní systém posuvných dveří do zděné a sádrokartonové příčky nabízí zákazníkům ideální řešení.

celá ČR

TOPSTEIN s.r.o.
TOPSTEIN s.r.o.
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Břidlicová střešní krytina TROPPA. Kvalitní a spolehlivé dodávky břidlice, prvotřídní servis a technické poradenství. Návrhy nejvýhodnějších způsobů krytí břidlicí ve vztahu na parametry střechy. Opracování břidlice i na zakázku. Zajišťujeme také kompletní realizace břidlicových střech. Více o střešní břidlici také na www.troppa.cz. Dodáváme také kamenné obklady a dlažby nejen z břidlice, ale ze všech ostatních typů kamene. Máme pobočku také v Opavě-Komárově, Podvihovská 12, 747 70

Brno

Gutta ČR Praha spol. s r.o.
Gutta ČR Praha spol. s r.o.
eStřechy Rank: 19 / 20
19 / 20

GUTTA - 50 let tradice ve Švýcarsku a Evropě - Gutta ČR je členem skupiny GUTTA - rodinné firmy založené ve Švýcarsku, která je známá jako tradiční výrobce a distributor výrobků pro stavbu a zahradu. Kontrolovaný výrobní proces, dokonalá logistika a prověřená spolehlivost produktů GUTTA jsou důvodem dlouhodobého úspěchu v téměř všech evropských zemích. Produkty společnosti GUTTA: bitumenové desky, asfaltové šindele, nopové fólie, prosvětlovací desky, komůrkové polykarbonáty, střešní fólie.

Praha 6

ROTO SHOP
ROTO SHOP
eStřechy Rank: 19 / 20
19 / 20

Střešní okna ROTO, Lemování k oknům ROTO, Montážní doplňky ROTO, Ovládání oken ROTO, Rolety a žaluzie ROTO. Dopravné rolet a žaluzií ROTO zdarma po celé ČR. Dopravné střešních oken a příslušenství ROTO zdarma při objednávce nad 20.000,- Kč. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna Roto jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. Slevy na střešní okna ROTO až 25 %.

doprava zdarma

i STAVBY, s.r.o.
i STAVBY, s.r.o.
eStřechy Rank: 12 / 20
12 / 20

Internetový prodej stavebních materiálů se slevou až 45 %. Střešní krytiny, fasádní systémy, sádrokarton, OSB desky, střešní okna Velux, Roto, Fakro, Dacstar, půdní schody, tepelné izolace, impregnační prostředky Bochemit. Dovoz po celé České republice.

Brno

KNK spol. s r.o.
KNK spol. s r.o.
eStřechy Rank: 5 / 20
5 / 20

Velkoobchod. Výhradní dovozce sprch. koutů, akrylových van a vaniček SANPLAST

Úpice

 
Tadeáš Wojnar
eStřechy Rank: 11 / 20
11 / 20

Jsme autorizovaným prodejcem oken. Provádíme dodávky a montáže dřevěných eurooken a dveří fy TWW, možno včetně parapetů, žaluzií, sítí proti hmyzu a stavebních prací. Taktéž dodáváme plastová okna, dveře a kvalitní zámkovou dlažbu předních výrobců.

Vendryně

 
Tomáš Kozok
eStřechy Rank: 11 / 20
11 / 20

Prodej a montáž interiérových dveří, oken a podlah, bezpečnostní dveře,vstupní a vchodové dveře, plovoucí podlahy, okna, kliky, soklové lišty, přechodové lišty, obložkové zárubně, bambusové podlahy, bezpečnostní kování.

Ostrava - 2

 
Související kategorie:
Výrobci, distributoři - Půdní vestavby - vybavení interiéru

Půdní vestavba - vybavení a zařízení - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy