eStřechy.cz   -   katalog firem
 

Prosvětlení střešního pláště (253)

 
Prodejci > Prosvětlení střešního pláště pridat  přidat firmu 
Střešní okna  Světlovody
Výlezová střešní okna  Doplňky pro střešní okna
Střešní světlíky  Prosvětlovací materiál ostatní

Specifikace činností:

  Výrobci, distributoři Prodejci Realizace, řemesla, služby 
Top firmy pridat  přidat firmu na první pozici  
i STAVBY, s.r.o.
i STAVBY, s.r.o.
eStřechy Rank: 12 / 20
12 / 20

Internetový prodej stavebních materiálů se slevou až 45 %. Střešní krytiny, fasádní systémy, sádrokarton, OSB desky, střešní okna Velux, Roto, Fakro, Dacstar, půdní schody, tepelné izolace, impregnační prostředky Bochemit. Dovoz po celé České republice.

Brno

Mlénský, s.r.o.
Mlénský, s.r.o.
eStřechy Rank: 6 / 20
6 / 20

Největší prodejce stavebních materiálů v Brně nejen pro suchou výstavbu. Sádrokarton, tepelné izolace, střešní okna, stavební chemie, betonové výrobky, omítky a maltové směsi.

Brno-Slatina

     

! Slevy na Shop eStřechy CZ !
! Slevy na Shop eStřechy CZ !
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Obchodním portál Shop Střechy CZ s nabídkou nejvyšších slev českých prodejců, distributorů a výrobců střešních materiálů a systémů. Dostupnost zboží po celém tuzemsku. Nabídky ověřených prodejců. Střešní okna, půdní schody, stavební fólie, hydroizolace, střešní systémy a doplňky, střešní krytiny, okapové a klempířské prvky, tepelné izolace, sádrokarton, stavební desky, stavební lišty a profily, stavební řezivo, ochranné nátěry dřeva, stavební výplně, nářadí, stavební chemie, lešení a žebříky.

eTržiště

Střechy EU
Střechy EU
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Střešní okna Velux, rolety, žaluzie, markýzy, montážní doplňky pro střešní okna Velux, tepelné izolace Knauf, Isover, Orsil, Rockwool, sortiment pro zateplení šikmých střech, izolace stropů a mezistropů, příček. Dále nabízíme fasádní perlinku - Vertex, střešní doplňky a systémy pro šikmé střechy Mage. Střešní fólie - podstřešní membrány, difúzní fólie, parotěsné fólie - Tyvek, Guttafol, Jutadach, Jutafol. Dodávky po celé ČR. Množstevní slevy a slevy pro firmy.

Brno - jih

STŘECHY-SHOP.cz
STŘECHY-SHOP.cz
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Internetový obchod - střešní okna a montážní doplňky VELUX, zastiňovací a dekorativní doplňky Velux ( rolety, žaluzie, markýzy, předokenní rolety), ovládací prvky pro střešní okna Velux, střešní fólie, podstřešní difůzní membrány, parotěsné střešní fólie, spojovací program, (TYVEK, JUTA, GUTTA), tepelné izolace pro šikmé střechy, stropy, příčky a podlahy (ROCKWOOL, ISOVER, ORSIL), fasádní armovací tkaniny PERLINKA, střešní doplňky pro šikmé střechy. Slevy až 48 %. Dodávky po celé ČR.

Olomouc

Střešní okna COM
Střešní okna COM
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Střešní okna VELUX, lemování, montážní doplňky, světlovody, okna do ploché střechy, střešní balkon VELUX, střešní okna polyuretanová, dřevěná, kyvná i výklopně kyvná. Střešní okna dodáváme po celé České republice za nejnižší ceny na dobírku. Internetový prodej zastiňujících doplňků ke střešním oknům VELUX - rolety, žaluzie, předokenní rolety a markýzy. Střešní okna VELUX pro všechny typy střech a střešních krytin. Nabízíme i atypické rozměry střešních oken VELUX, elektrické i solární ovládání.

Olomouc-Holice

Střešní světlík
Střešní světlík
eStřechy Rank: 20 / 20
20 / 20

Střešní světlík ve varientě otevíravé a neotevíravé. Střešní světlík jako řešení prosvětlení ploché střechy s možností větrání. Střešní světlíky od firmy VELUX s dodáním po celé ČR. Střešní světlíky VELUX se vyznačují naprostou bezúdržbovostí, jejich instalace do rovných střech se sklonem od 0° až 15° je velmi snadná. Střešní světlíky VELUX mají energeticky úsporné izolační dvojsklo, které má navíc velmi dobré zvukově izolační vlastnosti a zvýšenou odolnost světlíku vůči mechanickému poškození.

Brno

FAKRO SHOP
FAKRO SHOP
eStřechy Rank: 19 / 20
19 / 20

Střešní okno FAKRO, kyvná střešní okna FAKRO - dřevěná, plastová, výklopně kyvná střešní okna FAKRO, rolety, žaluzie markýzy ke střešním oknům FAKRO. Montážní a ovládací prvky. Půdní schody FAKRO - skládané schody, vyrobeny z borovicového dřeva. Střešní okna FAKRO, Lemování k oknům FAKRO, Montážní doplňky FAKRO, Ovládání oken FAKRO, Rolety a žaluzie FAKRO, půdní schody FAKRO. Dopravné střešních oken a půdních schodů FAKRO - zdarma po celé ČR, dopravné rolet a žaluzií FAKRO zdarma od 2000,- Kč.

doprava zdarma

Gutta ČR Praha spol. s r.o.
Gutta ČR Praha spol. s r.o.
eStřechy Rank: 19 / 20
19 / 20

GUTTA - 50 let tradice ve Švýcarsku a Evropě - Gutta ČR je členem skupiny GUTTA - rodinné firmy založené ve Švýcarsku, která je známá jako tradiční výrobce a distributor výrobků pro stavbu a zahradu. Kontrolovaný výrobní proces, dokonalá logistika a prověřená spolehlivost produktů GUTTA jsou důvodem dlouhodobého úspěchu v téměř všech evropských zemích. Produkty společnosti GUTTA: bitumenové desky, asfaltové šindele, nopové fólie, prosvětlovací desky, komůrkové polykarbonáty, střešní fólie.

Praha 6

ROTO SHOP
ROTO SHOP
eStřechy Rank: 19 / 20
19 / 20

Střešní okna ROTO, Lemování k oknům ROTO, Montážní doplňky ROTO, Ovládání oken ROTO, Rolety a žaluzie ROTO. Dopravné rolet a žaluzií ROTO zdarma po celé ČR. Dopravné střešních oken a příslušenství ROTO zdarma při objednávce nad 20.000,- Kč. Princip společnosti Roto zohledňuje všechno: žádné rušivé okenní křídlo uvnitř místnosti, pohodlné ovládání pro střešní okna Roto jednou rukou ve spodní části okna. Jedna klika pro otevírání, větrání a mytí. Slevy na střešní okna ROTO až 25 %.

doprava zdarma

 
Související kategorie:
Výrobci, distributoři - Prosvětlovací prvky střech
Realizace, řemesla, služby - Montáž střešních oken

Prosvětlení střešního pláště - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy