eStřechy.cz   -   informační portál o střechách
 

Střešní fólie

  pridat  přidat příspěvek Chyby při aplikaci parozábran   Chyby při aplikaci parozábran
Chyby při aplikaci parozábran v zateplených šikmých střechách. Problematika a varovné případy při aplikaci parozábran šikmých střech.
 
Střešní fólie v šikmých střechách   Střešní fólie v šikmých střechách
Správný výběr a aplikace střešní fólie v šikmých střechách. Podstřešní membrány střešní fólie a parozábrany pro zateplené střechy a půdní vestavby.
 
Spojování podstřešních fólií a membrán   Spojování podstřešních fólií a membrán
Správný postup spojování, lepení a těsnění pojistných podstřešních hydroizolačních fólií a membrán. Spojování a těsnění přesahu pásů pojistných hydroizolací.
 
Střešní fólie JUTA - novinky   Střešní fólie JUTA - novinky
Sortiment podstřešních membrán, fólií a parozábran od společnosti JUTA a.s. je značný a JUTA Dvůr Králové nad Labem je zároveň jedinou výrobní firmou v ČR s kompletním sortimentem těchto materiálů.
 
Parotěsné pásky   Parotěsné pásky
Detailní použití aplikačních pásků u podstřešních parozábran. Lepící a těsnící pásky pro parozábrany a parotěsné fólie.
 
Parotěsné fólie   Parotěsné fólie
Parotěsné fólie, parozábrany a parobrzdy jsou materiály používané pro vytvoření parotěsné vrstvy. Správné skladby konstrukcí šikmých střech s použitím různých typů parozábran.
 
Reflexní střešní fólie   Reflexní střešní fólie
Reflexní podstřešní fólie a hydroizolace a parozábrany pro šikmé střechy. Reflexní parozábrany a reflexní fólie a podstřešní pojistné vysoce difúzní hydroizolace.
 
Základní skladby šikmých střech   Základní skladby šikmých střech
Skladby šikmých střech z hlediska výběru typu střešních fólií. Skladba větrané a bedněné šikmé střechy, skladby jednoplášťových a víceplášťových střech.
 
Technické vlastnosti podstřešních membrán   Technické vlastnosti podstřešních membrán
Jelikož na trhu se však nevyskytuje jen jeden výrobce, ale existuje obrovská škála různých dodavatelů, logicky z tohoto vyvstává potřeba srovnání technických vlastností materiálů mezi sebou.
 
Difúzní membrána JUTATOP   Difúzní membrána JUTATOP
Unikátní difúzní kontaktní střešní membrána JUTATOP na dokonalou životnost materiálů použitých ve střešní konstrukci. Membrána JUTATOP je vysoce difúzní kontaktní chemicky a UV stálá podstřešní membrána.
 
Poškození podstřešní membrány vlivem impregnace   Poškození podstřešní membrány vlivem impregnace
Poškození podstřešní membrány vlivem chemické impregnace dřeva ve střešní konstrukci. Poškození podstřešní membrány neodbornou montáží při impregnaci krovu.
 
Difuzní fólie Tyvek   Difuzní fólie Tyvek
Difuzní fólie Tyvek a vliv struktury materiálu na její životnost. Střešní difúzní fólie Tyvek jako ojedinělé řešení životnosti šikmých střech.
 
Střešní fólie Dörken DELTA - montážní návod   Střešní fólie Dörken DELTA - montážní návod
Montážní návod kladení pásů Dörken DELTA rovnoběžně s okapem. Montáž střešní fólie Dörken DELTA MAXX na bedněné střechy a přes krokve.
 
Slovník stavebních výrazů   Slovník stavebních výrazů
Teplá střecha - ploché střechy jsou obecně zhotoveny jako teplé střechy (neodvětrávané, jednoplášťové střechy). Na rozdíl od studené střechy...
 

Střešní fólie - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy