eStřechy.cz   -   katalog firem

TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o.

Dodavatel živičných šindelů Tegola Canadese a kompletního příslušenství. Svou činnost nezaměřujeme jen na prodej, ale také na technickou osvětu mezi projektanty a stavebními firmami.


Firemní údaje:

TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o.

Březecká 795/12
193 00 Praha 9
Kraj: Praha

Telefon: 286 882 946
Fax: 286 885 722
Mobil: 602 201 555
E-mail:
www: www.tegola.cz

Nabízené znaeky: Tegola Master, Tegola Mosaik, Tegola Gothik, Tegola Liberty, Tegola Traditional, Tegola Standard, Měděná krytina Tegola PRESTIGE, Linea Tegola Canadese, Linea Metallica, Alubar, Vapobar, Difbar, Icebar, Starbar, Microbar, Feltbar.


Kontaktní formulář:

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete kontaktovat firmu TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o.

Váš e-mail:
Váą dotaz:
potvrzovaci kod Přepište text z obrázku:

Profil společnosti:

Firma TEGOLA Bohemia spol. s r.o. působí na českém trhu od roku 1991. Mateřská společnost firma TEGOLA Canadese zaujímá vedoucí postavení v Evropě ve výrobě asfaltových šindelů (podíl na evropském trhu 43%). Každý den společnost TEGOLA vyrobí 80 000 m2 šindelů, což odpovídá přibližně 400 střechám běžných rozměrů; jinými slovy: TEGOLA vyrábí jednu střechu každé 2,5 minuty. Druhý výrobní závod, nacházející se v Davydovu, 80 km od Moskvy, byl uveden do provozu v dubnu roku 2004.

Asfaltové šindele a příslušenství TEGOLATEGOLA

TEGOLA šindele

Asfaltové šindele TEGOLA jsou určeny pro šikmé i ploché střechy. Šindele TEGOLA mohou být použity u novostaveb i u starších budov. Kompletní střešní systém je ověřen a používán na celém světě.

Asfaltové šindele TEGOLA mají keramizovaný posyp, který zajišťuje barevnou stálost a chrání spodní asfaltovou vrstvu před UV zářením. Střešní šindele TEGOLA jsou vyráběna v široké škále typů a barev a vinikají dlouhou životností, estetičností a minimálními nároky na údržbu. Na trhu je k dispozici 8 typů šindelů TEGOLA řady Standard, Mosaik, Liberty, Traditional, Master.

Společnost TEGOLA nabízí i měděné střešní šindele pad značkou Prestige. V roce 1993 bylo instalováno výjimečné zařízení, jediné na světě, určené pro výrobu krytiny řady TEGOLA PRESTIGE, šindelů krytých fólií z mědi o čistotě 99,7%. Společnost TEGOLA nabízí kompletní řešení střechy, tj. šindele, difúzní fólie, střešní doplňky, větranou střechu, střešní okna. Kompletní střešní systém je ověřený a používaný na celém světě.

Prodejní síť společnosti TEGOLA je tvořena obchodními zástupci, dovozci a distributory ve více než 70ti zemích celého světa. TEGOLA Canadese vlastní obchodní společnosti v Polsku, Rumunsku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, v Rusku, Slovinsku – Chorvatsku, Brazílii, Číně a USA.

Nový produkt z řady TEGOLA, fotovoltaický šindel TEGOSOLAR, vznikl ve spolupráci TEGOLA Canadese s americkým výrobcem UNISOLAR.

TEGOLA Bohemia spol. s r.o. v České republice

TEGOLA Bohemia spol. s r.o. navázala spolupráci s několika dalšími evropskými výrobci stavebních materiálů. V současné době umíme realizovat ploché střechy z materiálů italské firmy General Membrane, nopové fólie a geosyntetika od firmy TeMa (Itálie) a tepelné izolace od společnosti S.T.I.F, taktéž z Itálie.

Pobočky:

TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., distribuční sklad pro Moravu, 796 01 Prostějov
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Kraj Vysočina
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Plzeňský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Jihočeský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Středočeský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Moravskosleszký kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Olomoucký kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Zlínský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Jihomoravský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Ústecký kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Liberecký kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Karlovarský kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Pardubický kraj
TEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o., Obchodní zastoupení, Královohradecký kraj

Výrobky:

ALUBAR
Alubar je membrána vytvořená z hliníkové vrstvy, kryté z jedné strany polyesterovým filmem a z druhé strany polyetylenovým filmem.


VAPOBAR
Vapobar plní významnou úlohu spočívající v regulaci průniku par z vnitřního do vnějšího prostřední, čímž zabraňuje tomu, aby koncentrace par vytvořila škodlivé kondenzace v izolačním materiálu a v krytině.


DIFBAR
Difbar je membrána složená z technologické vrstvy, která je vodotěsná a propouštějící páry (SD=0,02 m), svařená za tepla se dvěma ochrannými tkaninami.


ICEBAR
Icebar je samolepící vodotěsná membrána, pokládá se na jakýkoliv podklad: cement, dřevo, plech.


STARTBAR
Start Bar je asfaltová membrána s výztuží z polyesterového materiálu spound-bond. Je ideální podkladní vrstvou pro každou střechu.


STARTBAR S E
Pochozí podklad.


MICROBAR
Microbar je polyetylenová membrána s vysokou hustotou drobné perforace, je mimořádně vhodná pro dočasnou ochranu dřevěných střešních konstrukcí.


FELTBAR
Feltbar je klasická asfaltovaná plsť a představuje nejhospodárnější řešení pro ochranu materiálů a stavebních děl v různých fázích výstavby.


MASTER
Master, díky vyjímečnému překrývání ve dvou vrstvách, vytváří plastický efekt typický pro tradiční střešní krytiny.


MOSAIK
Mosaik, s osnovou šestihranných tvarů a mimořádným barevným odstínem posypu, umožňuje na střeše dosáhnout příjemného „mosaikového“ efektu.


GOTHIK
Gothik představuje nový návrh řešení střešní krytiny od firmy TC.


LIBERTY
Se šindeli Liberty zajišťuje Tegola Canadese další estetická řešení za současného zachování technických charakteristik škály šindelů s posypem.


TRADITIONAL
Hlavním charakteristickým znakem šindelů Traditional je jejich mimořádná pružnost, díky které jsou tyto šindele vhodné k použití u takových architektonických návrhů, které kvůli oblým tvarům či změnám sklonu vyžadují řešení schopné přizpůsobit se dok


TRADITIONAL
Střešní šindel - tvar inspirovaný tradicíTEGOLA BOHEMIA, spol. s r.o. - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy