eStřechy.cz   -   katalog firem

Parabit Technologies, s.r.o.

Výrobce asfaltových izolačních pásů a šindelů. Použití střechy, spodní izolace, mosty, ostatní stavby. Asfalt oxidovaný, modifikovaný SBS, APP. Ochrana proti zemní vlhkosti, radonu, spodní tlakové vodě, srážkové vodě, parozábrana.


Firemní údaje:

Parabit Technologies, s.r.o.

Zbuzany 307
516 01 Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký

Telefon: 494 535 203
Fax: 494 535 203
E-mail:
www: www.parabit.cz


Kontaktní formulář:

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete kontaktovat firmu Parabit Technologies, s.r.o.

Váš e-mail:
Váą dotaz:
potvrzovaci kod Přepište text z obrázku:

Pobočky:

Parabit Technologies, s.r.o., Karlovarská 360, 362 33 Hroznětín

Výrobky:

Paraalbit AL, AL+V
Asfaltový protiradonový pás a pás tvořící parozábranu, svařovatelný s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu nad 1 mm.


Parabitglas
Asfaltový pás typu S - svařovatelný s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu tl. nad 1 mm, s vložkou ze skelné tkaniny 200 g/m2, tloušťka pásu 4 mm s jemnozrnným posypem. Vhodný na méně pevné podklady (dřevo, plech).


Paraelast G
Elastomerní hydroizolační pás typu S z asfalu plně modifikovaného SBS ( styren-butadien-styren ) s vložkou ze skelné tkaniny 200 g/m2, vhodný jako parozábrana pro trapézové plechy, kde bude mechanické kotvení.


A 330 H Parafib
Hydroizolační pás z nasákavé asfatem impregnované strojní hadrové lepenky bez krycí vrstvy.


R 330 H Pararubit
Asfaltový pás typu R s nosnou nasákavou vložkou z impregnované strojní hadrové lepenky s oboustrannou krycí vrstvou asfaltu do 1 mm.


Parabit V
Asfaltový pás typu S s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu PARAMO tl. nad 1 mm. S vložkou ze skelné rohože o hmotnosti min. 60 g/m2.


Parasanbit
Asfaltový jednostranný pás typu RJ s krycí vrstvou z oxidovaného asfaltu do 1 mm ( pro náročnější řešení je možný asfalt modifikovaný SBS )nanesenou jednostranně na polyesterovou vložkou min. 160 g/m2 , běžná tloušťka pásu je 1,6 mm.


Parafix G, PV
Asfaltový pás se samolepící spodní stranou celoplošně, na vrchní straně se samolepícím napojovacím pruhem 10 cm. S vložkou ze skelné tkaniny 200 g/m2, tloušťce pásu 3 mm (polyesterová vložka 180 g/m2 ).


Paraelast PV, G
Asfaltový elastomerní hydroizolační pás typu S z asfaltu modifikovaného SBS s polyesterovou rohoží 180 až 230 g/m2 nebo se skelnou tkaninou 200 g/m2 se širokým použitím, vysokou pevností, výbornými dilatačními schopnostmi a dlouhou životností.


Paraplast PV, G
Asfaltový hydroizolační pás s modifikací APP svařovatelný, vyrobený z asfaltu s modifikací APP s nosnou vložkou z polyesteru min. 180 g/m2.


Paraelastvent PV
Sanační asfaltový pás modifikovaný SBS natavitelný mikroventilační s polyesterovou vložkou 180 až 250 g/m2 a se spodními mikroventilačními pruhy.


Paraplastvent PV
Sanační asfaltový APP modifikovaný mikroventilační svařovatelný pás s polyesterovou vložkou 180 až 250 g/m2 a se spodními mikroventilačními pruhy.


Paraelast KOMBI
Speciální pás typu S mající dva různé asfalty. Vrchní asfaltová vrstva s plnou modifikací SBS, spodní vrstva z oxidovaného asfaltu, vložkou je polyesterová rohož 180 až 220 g/m2.


PARAANTIFIRE G a PV+V
Asfaltové samozhášivé pásy s přísadami proti hoření v celé asfaltové hmotě, vrchní strana pásu je navíc upravena jako nestékavá.Parabit Technologies, s.r.o. - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy