eStřechy.cz   -   katalog firem

IKO s.r.o.

IKO působí v oblasti výroby střešních asfaltových krytin téměř sto let a za tuto dobu se firma IKO stala vedoucí firmou na světovém trhu s asfaltovými střešními krytinami.


Firemní údaje:

IKO s.r.o.

Pod Pekárnami 157/3
190 00 Praha 9
Kraj: Praha

Telefon: 283 893 660
Fax: 283 891 782
Mobil:
E-mail:
www: www.iko.cz

Pusobnost: Celá ČR

Nabízené znaeky: IKO, Cambridge, Superglass, Armourglass, Armourshield


Kontaktní formulář:

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete kontaktovat firmu IKO s.r.o.

Váš e-mail:
Váą dotaz:
potvrzovaci kod Přepište text z obrázku:

Profil společnosti:

IKO - Specialista na šindele

IKO se stalo za dobu svého působení specialistou na šindele, čímž je zaručena nejvyšší kvalita výrobků a jistota pro Vaši střechu.

Společnost IKO využívá výhod integrální vertikální integrace: veškeré strategické suroviny jsou získávány a pečlivě zpracovány v rámci uskupení IKO. Tím je pro Vás zaručena nejvyšší kvalita a konzistentnost finálních výrobků.
Film: Výroba granulátového posypu

IKO výrábí svou vlastní nosnou skelnou vložku a disponuje největším výrobním zařízením svého druhu ve světě. Ve všech výrobních závodech disponuje IKO vlastním zařízením na oxidaci asfaltu.
IKO je jediný evropský výrobce, který může využívat know-how a technologický pokrok vyvinutý v rámci skupiny IKO v Kanadě a USA, původním domově šindelů.

IKO zaručuje kvalitu nabízených výrobků, neboť všechny šindele IKO mají CE certifikát a kvalita výrobků je navíc monitorována světoznámou externí laboratoří (Technickou univerzitou v Mnichově).

Vysoká kvalita našich výrobků nám dovoluje nabídnout jedinečnou "Platinovou záruku®", která garantuje nejen materiál, ale veškeré další spojené náklady (pokládku, transport, ...) ... stručně řečeno jedná se o 100% záruku na Vaši střechu.

IKO je Vám vždy nablízku, ať už jste kdekoliv; ve většině zemí máme přímé lokální zastoupení či jsme zastoupeni silnými místními partnery.

IKO nabízí ze široké nabídky více než 70 různých druhů, typů a barev šindelů, ze kterých si můžete vybrat přesně podle vašich potřeb a přání.

Kontakty:

Vítězslav Joura
ředitel
283891407
info@iko.cz
Jana Bernardová
asistentka
283893660
jana.bernardova@iko.cz

Výrobky:

Polygum ENDOBE Alu
Parotěsná zábrana / protiradonová izolace.


Polygum ENDOBE Alu
Parotěsná zábrana / protiradonová izolaceIKO s.r.o. - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy