eStřechy.cz   -   katalog firem

BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Přední specialista pro kompletní řešení vaší střechy. Vše z jedné ruky: od základních tašek Bramac přes betonové tvarovky a originální příslušenství až k vysoce kvalitnímu servisu pro zákazníky.


Firemní údaje:

BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Kolbenova 882/5a
190 00 Praha 9
Kraj: Praha

Telefon: 266 770 111
Fax: 283 891 536
E-mail:
www: www.bramac.cz

Pusobnost: celá ČR

Nabízené znaeky: Střešní krytiny Bramac - Alpská taška, Alpská taška Classic, Bramac MAX, Moravská taška, Moravská taška Plus, Římská taška, Tegalit, Bobrovka Bramac, Zvojená bobrovka. Střešní systémy Bramac.


Kontaktní formulář:

Prostřednictvím tohoto formuláře můžete kontaktovat firmu BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Váš e-mail:
Váą dotaz:
potvrzovaci kod Přepište text z obrázku:

Profil společnosti:

BRAMAC logo

BRAMACCílem firmy BRAMAC je orientovat se na vysokou kvalitu výrobků a služeb, která odpovídá požadavkům zákazníků.

Spokojenost zákazníka díky kvalitě a servisu je filozofií firmy BRAMAC od samého začátku. Pro dosažení tohoto cíle neustále vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme výrobky v takové kvalitě, která splňuje požadavky našich zákazníků. Zároveň jsme připraveni nespokojit se nikdy se současným stavem, proto hledáme vždy ta nejlepší řešení pracovních a výrobních postupů.

Střecha na celý život BRAMAC

Dodržování kvality při výrobě střešních tašek BRAMAC. Kvalita naší každodenní práce je neustále kontrolována, zjištěné chyby musí být okamžitě odstraněny a novým se snažíme předcházet. Vysokou úroveň kvality ve všech oblastech potvrdil i mezinárodní audit kvality udělením celosvětově platného certifikátu kvality.

Chceme splnit všechna oprávněná očekávání našich zákazníků, a to v každé fázi spolupráce. Naši filozofii znázorňuje i náš slogan: Střecha na celý život - BRAMAC.

Historie firmy BRAMAC

Dlouholetá životnost, spolehlivost, krása tvarů a individuálnost jsou bezpochyby prvořadými kritérii při výběru střešní krytiny. Firma BRAMAC je v oblasti technologie výroby střešních tašek vedoucím podnikem. Jako dceřiná společnost velkého koncernu využívá know-how z celého světa a právě s ohledem na svou mezinárodnost je připravena vyjít vstříc jakýmkoliv požadavkům na architektonický vzhled staveb. V roce 1991, dne 28. března, založila rakouská firma BRAMAC DACHSYSTEME INTERNATIONAL GmbH, Pöchlarn s akciovou společností LATER Chrudim společný podnik.

Takto vzniklá dceřiná společnost “BRAMAC spol. s r.o.” se sídlem v Praze vyrábí ve výrobním závodě v Chrudimi již od dubna 1992 vysoce kvalitní Alpské střešní tašky ve čtyřech harmonických barvách. Společníci firmy BRAMAC spol. s r.o. zakoupili v říjnu 1993 další výrobní závod v Olbramovicích na Moravě, kde byla zahájena výroba Moravských tašek a tímto krokem se výrazně zvýšila výrobní kapacita společnosti BRAMAC spol. s r.o.. V září 1994 se Bramac otevřením nového prodejního skladu v Písku ještě více přiblížil zákazníkům z jižních a západních Čech.

Od roku 1996 je jediným společníkem BRAMACu rakouská firma BRAMAC DACHSYSTEME INTERNATIONAL, GmbH. Prostřednictvím této firmy má Bramac spol. s r.o. přístup k nejnovějším poznatkům výzkumu a vývoje v oblasti střešní krytiny z celého světa. Znalosti z více než 30 zemí a 70-leté zkušenosti této skupiny firem jsou k dispozici i společnosti BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. v ČR. Firma BRAMAC v průběhu svého působení navázala spolupráci s velkým počtem obchodních partnerů z řad pokrývačských, stavebních i obchodních firem.

Zároveň se jí podařilo získat významné postavení na českém trhu střešních krytin, zejména díky důrazu na prvotřídní kvalitu, pěkný vzhled tašek, promyšlený střešní systém, poradenství a servis pro zákazníky. Tento servis spočívá mimo jiné v bezplatném poradenství, které zahrnuje technické otázky související s konstrukcí střechy, propočet optimální potřeby jednotlivých prvků systému podle projektu střechy a propočet nákladů na materiál a možnost konzultace s technikem firmy BRAMAC. V průběhu roku 1998 byl v Protivíně u Písku v rekordním čase postaven třetí výrobní závod firmy BRAMAC v České republice. Poznatky celosvětového koncernu, působícího v oblasti výroby střešních materiálů, ke kterému firma BRAMAC patří, byly aplikovány při výstavbě protivínského závodu, a proto je tento závod nejmodernější svého druhu v celé Evropě.

V roce 2001 firma Bramac spol. s r.o. změnila firemní název na Bramac střešní systémy spol. s r.o.

10 důvodů proč si vybrat BRAMAC

  1. Střecha BRAMAC. Důvěryhodná značka. Značka Bramac se za 15 let působení v České republice stala symbolem kvality a jistoty. Prodaných 60 milionů m2 potvrzuje stabilní vedoucí postavení na českém trhu. Každým dnem přibývají spokojení zákazníci, kteří svěřili bezpečí svého domova značce Bramac.
  2. Střecha BRAMAC. Slouží skutečně déle. Historie potvrzuje, že betonové tašky lze bez problémů používat déle než 100 let. Již při výrobě kvalita materiálu převyšuje nejen normou stanovené hodnoty, ale také hodnoty jiných materiálů. Na rozdíl od nich se v průběhu doby užívání pevnost betonu ještě zvyšuje. Přitom použití betonových tašek neznamená větší zatížení střechy. Váha je srovnatelná s taškami z pálené hlíny.
  3. Střecha BRAMAC. Potěší každé oko. Ze široké nabídky modelů, barev a povrchových úprav si vybere každý zákazník. Nabízíme jak tradiční modely tašek, tak modely odpovídající nejnovějším architektonickým trendům v rozličných barvách a několika typech povrchových úprav.
  4. Střecha BRAMAC. Potvrzená jistota. Příslušnost k celosvětovému koncernu nám umožňuje přístup k nejmodernějším technologiím, které zajišťují prvotřídní kvalitu výrobků. Střešní tašky společně s doplňky jsou pravidelně testovány v nejmodernějších laboratořích koncernu.
  5. Střecha BRAMAC. Extrémní odolnost. Kombinace prvotřídní kvality, optimální hmotnosti, tvaru a velikosti zajišťuje vysokou stabilitu i v období extrémních povětrnostních podmínek. Vysoké zhutnění materiálu při výrobě je předpokladem pro minimální nasákavost a tím i nejvyšší mrazuvzdornost. Odolnost vůči extrémnímu větru je dána konstrukcí střechy, použitím doporučených doplňků a optimální hmotností tašek.
  6. Střecha BRAMAC. Bezkonkurenční záruky. Jako jediný výrobce na trhu poskytuje firma BRAMAC vedle běžné 30leté záruky na kvalitu materiálu také nadstandardní 15letou záruku na funkčnost střešního systému, která uživateli zajišťuje po celou dobu trvání záruky klidný spánek.
  7. Střecha BRAMAC - Kompletní řešení. Ke každému modelu střešních tašek nabízíme kompletní program originálních střešních doplňků pro vyřešení každého detailu střechy. Ucelenou nabídku doplňují okapové a solární systémy. Jako jediný BRAMAC nabízí kompletní střechu z jedné ruky.
  8. Střecha BRAMAC. Stojí méně, než byste čekali. Střecha BRAMAC nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Nechte si od nás připravit nabídku a budete příjemně překvapeni.
  9. Střecha BRAMAC. Vstřícnost k zákazníkům. Při vývoji nových modelů, povrchových úprav a doplňků reagujeme na nové potřeby a zvyšující se požadavky zákazníků. V každém okamžiku vašeho rozhodování je vám k dispozici tým odborníků. Mezi naše služby patří také bezplatný návrh celé střechy, okapového a solárního systému.
  10. Střecha BRAMAC. Šetří životní prostředí. Ekologický aspekt výroby stále nabývá na významu. Tašky Bramac se vyznačují nízkou spotřebou energie při výrobě. Současně se jedná o jeden z mála plně recyklovatelných materiálů. Volba střechy BRAMAC může být vaším příspěvkem ke zlepšení životního prostředí, které můžete ještě umocnit využitím solárního systému.

Koncernová struktura společnosti BRAMAC

Dceřiné společnosti Bramac Dachsysteme International, GmbH. Již dlouho před pádem "železné opony" založil BRAMAC Rakousko první joint ventures v Maďarsku a zahájil tím dlouhodobý rozvoj. Cílem přitom bylo a zůstává předat zkušenosti a znalosti rakouské výroby střešních tašek dál za hranice a zasloužit se o hospodářský růst a kvalitativní rozvoj zemí bývalého východního bloku. Strategie přizpůsobená požadavkům regionálních trhů a rozvinutá informační síť zaručují mezinárodní převod servisních standardů a know-how.

Struktura mezinárodní skupiny BRAMAC: ve všech zemích, ve kterých BRAMAC Rakousko založil svoji dceřinou společnost, dosáhly nově vzniklé společnosti díky vysoké kvalitě výrobků vyráběných nejnovějšími technologiemi v moderních výrobních závodech velmi rychle hospodářský úspěch a vedoucí postavení na místním trhu.

Data a fakta o splečnosti BRAMAC

O číslech se říká, že jsou důležitými ukazateli situace v podniku. Z toho vyplývá, že historie BRAMACu je výpovědí o stále rostoucích úspěších - od zahájení výroby v jednom závodě, po vybudování 3. výrobního závodu s nejmodernější technologií a vedoucímu postavení na trhu střešních krytin.
BRAMAC neklade důraz jen na kvantitu, ale na kontinuitu a kvalitu, a tato kombinace se osvědčuje již 15 let.

Údaje o společnosti BRAMAC

Celkový počet závodů: 13 závodů v 11 státech.

Kompletní střešní systém BRAMAC nabízí 11 modelů střešních tašek s různými povrchovými úpravami a v několika barevných provedeních - velkoformátové i maloformátové, s různými typy profilů, včetně tvarovek. Ke všem modelům je dodáván systém doplňků pro řešení všech detailů střechy a okapový systém StabiCor.

Sídlo vedení společnosti Bramac střešní systémy spol. s r.o.: Kolbenova 5a, 190 00 Praha 9.

BRAMAC v České republice má 3 výrobní závody: Chrudim, Olbramovice u Moravského Krumlova, Protivín.

Bramac střešní systémy spol. s r.o. je dceřinou společností rakouské firmy Bramac Dachsysteme International, GmbH, kterou společně vlastní: 50 % Monier a 50% Wienerberger AG.

Společníci firmy BRAMAC

BRAMAC střešní systémy spol. s r.o. je 100% dceřinou společností firmy Bramac Dachsysteme International GesmbH se sídlem v Pöchlarnu.

Rakouská firma BRAMAC vybudovala v roce 1967 svůj první závod na výrobu střešních tašek v Pöchlarnu, v dolním Rakousku. Již řadu let zaujímá vedoucí postavení mezi rakouskými výrobci střešních krytin. Do začátku 80. let se BRAMAC orientoval výhradně na Rakousko, poté byla zahájena úspěšná cesta předávání zkušeností a znalostí i za hranice Rakouska. V roce 1985 byl otevřen první výrobní závod ve Veszpremu v Maďarsku. Dnes má BRAMAC zastoupení ve 21 pobočkách v 11 zemích. V roce 2003 dosáhlo cca 1 130 zaměstnanců v oblasti „šikmé střechy“ obratu ve výši více než 141 mil. €.
Pro dosažení vysoké produktivity a ochranu přírodních zdrojů se zavádí know-how skupiny BRAMAC v celé Evropě.
V tom vidí BRAMAC závazek pro budoucnost: šetrné zacházení se surovinami, nižší spotřeba energie, zabránění znečištění ovzduší, vody a země škodlivými látkami.
BRAMAC jde vždy správnou cestou: zkušenosti z minulosti a dnešní poznatky jsou našimi základy pro úspěšnou budoucnost. Protože střecha na celý život - to je BRAMAC.

Výrobky:

BRAMAC FOL
Difuzní fólie pro tříplášťové střechy.


BRAMAC PRO
Difuzní fólie pro dvouplášťové i tříplášťové střechy.


BRAMAC UNI
Difuzní fólie pro dvouplášťové i tříplášťové střechy.


BRAMAC UNI-S
Difuzní fólie pro dvouplášťové i tříplášťové střechy.


BRAMAC TOP
Difuzní fólie pro dvouplášťové i tříplášťové střechy.


UNOROLL
Jednostranně samolepící páska tvořená polypropylenovou netkanou textilií s nánosem lepidla na bázi akrylátové disperze.


DIVOTAPE
Jednostranně lepicí páska k přelepování spojů pásů difuzní fólie.


COSMOPLAST USK 815
Těsnící a lepící tmel, který slouží ke slepení pásů difuzních fólií.


TĚSNICÍ PÁSKA POD KONTRALATĚ
Pružný tmel z butylkaučuku o šířce 5 cm na papírovém nosiči.


VĚTRACÍ VSUVKA K FÓLII


Tegalit
Nový tvar pro moderní střechy.


Bramac MAX
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, symetrickým středním obloukem a zakulacenou spodní hranou.


Alpská taška
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, symetrickým středním obloukem a zakulacenou spodní hranou.


Alpská taška Classic
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, symetrickým středním obloukem a zakulacenou spodní hranou.


Moravská taška plus
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, asymetrickou vlnou a zakulacenou spodní hranou.


Moravská taška
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, asymetrickou vlnou a zakulacenou spodní hranou.


Římská taška
Taška se zvýšenou dvojitou vodní drážkou, zakulacenou spodní hranou a symetrickým středním obloukem s větším poloměrem než u Alpské tašky.


Bobrovka
Bobrovka Bramac.


Zdvojená bobrovka
Zdvojená bobrovka Bramac.


Kategorie:

    Výrobci, distributoři - Podstřešní pojistné fólie
    Výrobci, distributoři - Střešní membrány vysoce difúzní
    Výrobci, distributoři - Parotěsné fólie a parozábrany
    Výrobci, distributoři - Těsnící, lepící a spojovací pásky
    Výrobci, distributoři - Krytiny betonové bez povrchové úpravy
    Výrobci, distributoři - Krytiny betonové s povrchovou úpravou
    Výrobci, distributoři - Betonové tvarovky střešního pláště
    Výrobci, distributoři - Betonové ozdobné doplňky
    Výrobci, distributoři - Větrací pásy hřebene a nároží
    Výrobci, distributoři - Těsnící pásy komínu, úžlabí a oken
    Výrobci, distributoři - Příchytky hřebenáčů a tašek
    Výrobci, distributoři - Držáky latí
    Výrobci, distributoři - Větrací pásy a mřížky okapní
    Výrobci, distributoři - Zachytávače listí
    Výrobci, distributoři - Ochranné systémy proti ptákům
    Výrobci, distributoři - Stoupací, bezpečnostní a pochůzné systémy
    Výrobci, distributoři - Protisněhové prvky a systémy
    Výrobci, distributoři - Průchodky střechou
    Výrobci, distributoři - Prosvětlovací tašky
    Výrobci, distributoři - Uzávěry hřebene
    Výrobci, distributoři - Spojovací a těsnící materiál
    Výrobci, distributoři - Střešní okapy (žlaby, rýny, svody)
    Výrobci, distributoři - Kotlíky, kolena, příslušenství žlabů
    Výrobci, distributoři - Kotvící a spojovací prvky
    Výrobci, distributoři - Střešní doplňky, systémy a příslušenství
    Výrobci, distributoři - Fotovoltanické systémy - Solární kolektory
    Prodejci - Střešní fólie a membrány
    Prodejci - Betonové střešní tašky a tvarovky
    Prodejci - Výlezová střešní okna
    Prodejci - Střešní doplňky pro šikmé střechy
    Prodejci - Solární systémy a sluneční kolektory
    Prodejci - Okapy, okapové systémy

BRAMAC střešní systémy spol.s r.o. - eStřechy.cz
střechy pod jednou střechou
eStřechy.cz eStrechy.sk
Akční slevy   |   Katalog firem   |   Poptávky   |   Poradna   |   Inzerce   |   Výrobky   |   InfoStřechy